Noslēdzošais Zaļais turnīrs izspēlēts!

07. OKT. 2021
#
“Pēdējās iespējas” jeb divpadsmitais Zaļo ceturtdienu individuālās ieskaites posms izspēlēts! Šī bija pēdējā iespēja pirms svētdienas lielā fināla iegūt vērtīgus punktus un pakāpties kopvērtējumā! Trīs ieskaites grupās dalībnieki mēroja deviņas bedrītes, cenšoties pabeigt spēli līdz ar tumsas iestāšanos, kas lielākai daļai spēlētāju arī izdevās!

 

HCP grupā 37-54 savu līdz šim labāko sniegumu parādīja Jūlija Krilova ar gūtiem 20 Stableford punktiem, no kuriem būtiski punkti tika gūti tieši tumsai iestājoties! Arī Maijiņa cīnījās ar tumsu un mēģināja saklausīt, kur zemējās viņas bumbas, kas izdevās itin veiksmīgi un tika gūti 16 punkti un otrā vieta! Jaunais talants Tomass Legzdiņš noslēdza šīs grupas labākos ar 15 Stableford punktiem!

 

HCP grupā 19-36 uzvaru izcīnīja un vērtīgus 22 punktus ieguva talantīgais golferis Edgars Miglāns, kurš nu fināla dienu sāks ar trešo vietu kopvērtējumā! Otro vietu ar teicamu sniegumu izcīnīja Roberts Kārkliņš, kura gūtais 21 Stableford punkts dod trīs posmu kopsummā 67 punktus. Roberts ir arīdzan būtiski uzlabojis savu HCP sezonas laikā un finālā startēs jau no vidējās grupas ar 6.vietu kopvērtējumā! Trešais labākais sniegums izdevās Artūram Zuļģim, kurš aizvadīja vēl vienu pārliecinošu spēli ar gūtiem 19 Stableford punktiem un ir viens no galvenajiem pretendentiem lielajai balvai!

 

Stiprākajā grupā uzvaru izcīnīja Raivo Raudzeps, kurš laukumu izspēlēja savā HCP, un Raivo arī ir uzlabojis savu HCP sezonas laikā un finālā startēs stiprākajā grupā, kur viņa trīs posmu kopsumma (54) dod viņam augstāku kopvērtējuma pozīciju un vairāk iespēju uzvarēt finālā! Juris Cīrulis ar gūtiem 17 Stableford punktiem izcīnīja otro vietu, bet Matīss Kligins ar 16 punktiem noslēdza labāko trijnieku, uzlaboja kopvērtējuma rezultātu un cerams sastādīs konkurenci pārējiem par galveno balvu finālā!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un foršo ceturtdienas izskaņu! Tiekamies šo svētdien, Zaļajā finālā, kur sajust varēs ne tikai kārtīgu adrenalīna devu, bet arī gardos alus darbnīcas TEIKA dzērienus!

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta