CITADELE Invitational nosvinēts!

03. SEP. 2021
#
3.septembris aizvadīts svētku noskaņās, jo trešo reizi šajā sezonā spēlētājus no Latvijas un Lietuvas priecēja banka CITADELE! Viens burvīgs turnīrs norisinājās Ozo laukumā, bet divi Gk Reinis! Kā noslēdzošais trešais Citadeles turnīrs šajā sezonā, tā arī kārtīga svinību sajūta valdīja visas dienas garumā! Dzirkstošām emocijām un skaļām dziesmām rīts aizsākās suminot mūsu dārgo Valdi Liepiņu apaļā jubilejā! Un šo pacilājošo sajūtu vadīti, dalībnieki izbaudīja dienu, izspēlējot 18 bedrītes un cīnoties par motivējošām balvām no bankas CITADELE!

 

Pirmo reizi kuplā skaitā tika pārstāvēta individuālā ieskaite jeb šoreiz Citadeles čaklo darboņu un gādīgo finansistu grupa, kurā spēles dominanci parādīja Genrihs Peršteins ar 37 Stableford punktiem!

 

Starp daiļā dzimuma pārstāvēm sīvā konkurencē ar 37 Stableford punktiem uzvaru izcīnīja un pie daudz X Rewards punktiem tika Evija Gerharde! Uzvarai dēļ HCP piekāpās Sandra Opite, kuru arīdzan priecēja gūtie X punkti, kurus var apmainīt pret ko vien sirds kāro! Savā HCP nospēlēja Ieva Priedīte, ar ko bija pietiekami, lai izcīnītu godpilno trešo vietu!

 

Kungu ieskaitē ar HCP 19-36 starp 20 vīriem uzvaru izcīnīja Ivo Luka-Indāns, kurš spēlē guva 39 Stableford punktus! Arī Ģirts Rēvalds aizvadīja produktīvu dienu un gūta tika augstā otrā vieta ar 38 Stableford punktiem! Labākais trešais savā grupā Andrejs Paupers, kurš izspēlēja turnīru savā HCP!

 

Arī stiprākā kungu grupa bija pārstāvēta 20 kungu sastāvā un šeit uzvaras laurus plūca Valdis Siliņš ar 69 neto punktiem un 3 bērdijiem spēlē! Talantīgais Vilmārs Jansons ar vieglu roku izcīnīja otro vietu ar 71 neto punktu! Labāko trijnieku noslēdza šarmantais Ints Pērkons ar 73 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Un tikai iestājoties vakaram prieki un gaviles sāka pierimt un ar smaidiem sejās dalībnieki devās mājup!

 

Paldies bankai CITADELE, personīgi Mārtiņam Bočkānam un Jurim Cīrulim, par šo neaizmirstamo dienu! Paldies visiem spēlētājiem par tik pozitīvu kopā būšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta