COFFEE ADDRESS GOLFA MARATONS 2020 izspēlēts! +FOTO

06. SEP. 2020
#
Aizvadītās nedēļas sestdienā un svētdienā tika aizvadītas šīs vasaras golfa spēles piesātinātākās dienas, izspēlējot katru dienu 36 bedrītes un izstaigājot ap 40 km abās dienās kopā! Dalībniekiem šis bija īstens izaicinājums divu dienu garumā, bet spītējot nogurumam, gandrīz visi arī finišējām un varējām būt priecīgi un pateicīgi par šo golfa pieredzi!

 

Maratona dienām papildus enerģijas un mundruma devu nodrošināja Coffee Address kafija un kafijas dzērieni, Bērzūdens, Vitamin Performance un Protein Performance dzērieni, kā arī Science in Sport batoniņi! Rītus sākām ar Dobeles Dzirnavnieks spēcinošajām brokastīm!  

 

Rezultātiem sekot līdzi bija aizraujošāk kā nekad un līderi no pirmās uz otro dienu mainījās, saglabājot intrigu līdz pēdējai t.i. 72.bedrītei!

 

Dāmu grupā spriedze bija jūtama un neskatoties, ka bedres bija daudz un iespēju arī it kā daudz, tomēr katrs sitiens bija no svara, un pirmās dienas līdere Kristīne Kriviša-Asare otro dienu uzsāka ļoti daudzsološi, bet noslēdzošam aplim nedaudz pietrūka spēki un kopumā tika iegūti 146 Stbl punkti (41,33,38,34) un godalgotā trešā vieta! Zane Kalniņa, kurai šis bija pirmais tik izaicinošs golfa pārbaudījums, palika stabili otrajā vietā kā pirmajā dienā, tā fināla dienā, uzradot stabilu un progresējošu spēli – 37,35,37,38! Sigita Kalniņa par trim punktiem “ielika” savai meitai, kurai arī šī bija pirmā maratona pieredze un rezultāti apsveicami – 34+37+42+37 Stableford punkti! Sigita arī uzvarēja Stroke Neto formāta vērtējumā un tika pie jauna Suunto 7 viedpulksteņa!   

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 dalībnieki spridzināja ar rezultātiem un labāko trijnieks palika nemainīgs abas dienas! Pārliecinošu uzvaru ar kopā gūtiem 177 Stableford punktiem izcīnīja Kristaps Eglītis, kurš uzsāka pirmo dienu ar sezonas labākajām spēlēm – 48 un 46 Stbl punkti un fināla dienā neizrādīja saguruma pazīmes, un turpināja ar 45 un 38 Stbl punktiem! Tāpat Kristaps arī uzrādīja labāko Stroke Neto rezultātu starp visiem kungiem un tika pie jaunas Callaway golfa somas no Golfshop.lv! Augsto otro vietu starp 20 spēlētājiem izcīnīja Edgars Zeltmanis, kurš pirmo reizi sevi izaicināja maratona formātā un nepārprotami sevi pieteica uzvarai ar sniegumu pirmajā dienā – 45 un 37 Stbl punkti, bet fināla dienā pirmo apli izgāja ar 37 punktiem, bet tieši bedrītes no 54-72. tika iegūti 50 Stableford punkti! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Sedlenieks ar stabilu spēli un gūtiem 37+44+40+41 Stbl punktiem!

 

Stiprāko kungu grupā spriedze arī bija jūtama un katrs sitiens mainīja goda pjedestālu pa dienām un pirmās dienas līderis Andris Orniņš finišēja otro dienu jau kā trešais ar kopā gūtiem 144 Stbaleford punktiem! Toties pirmās dienas trešās vietas ieguvējs Andrejs Cīrulis spēja pakāpties uz godpilno otro vietu ar kopā gūtiem 146 Stableford punktiem! Lielāko šī maratona lēcienu uzrādīja ar vienkārši iznīcinošu otrās dienas sniegumu absolūts uzvarētājs Andris Bergmanis, kurš pirmajā dienā iesildījās ar sniegumu 34 un 33 Stbl punktiem, bet fināla dienā bija neapturams ar 42 un 45 Stbl punktiem, izejot laukumu ar 7 bērdijiem, vienu īglu un finišējot ar plus 2 pret laukumu! Bravo, Andri! Andris kā absolūts uzvarētājs tīrā Stroke vērtējumā tika pie jauna Jura E8 kafijas aparāta no COFFEE ADDRESS!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Tuvāko sitienu autori tika noskaidroti pa dienām un tālākais izaicinājums bija COFFFEE ADDRESS bedrītē jeb 8.bedrītē, un pirmajā dienā šo nomināciju izcīnīja starp kungiem Artūrs Siliņš, bet dāmām – Līva, savukārt fināla dienā Artūrs Siliņš palika nepārspēts šajā nominācijā, bet dāmām šis sasniegums izdevās Zanei Kalniņai!

 

Starp visiem klātesošajiem tika veikta dažādu balvu izloze un MILZĪGS PALDIES par izlozes balvām – SKYDIVE LATVIA, NESTE, VELOSOCK, DOBELES DZIRNAVNIEKS, Sky Amazon's, Otepaa golf club!

 

SIRSNĪGS PALDIES turnīra ģenerālsponsoram COFFEE ADDRESS par atbalstu turnīra rīkošanā! LIELS PALDIES turnīra atbalstītājiem CĒSU ALUS, GOLFSHOP.LV, ALKOUTLET, DOBELES DZIRNAVNIEKS, SCIENCE IN SPORT, SPORTLAND, SUUNTO, OTEPAA GOLF CLUB!     

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta