COFFEE ADDRESS GOLFA Maratons izspēlēts! +FOTO

09. SEP. 2018
#
Aizvadītās nedēļas sestdienu un svētdienu 40 spēlētāji aizvadīja, pavadot 10 stundas katru dienu golfa laukumā jeb 36 bedrītes dienā, pārbaudot savas golfa prasmes un izturību! Trīs ieskaites grupās spēlētāji cīnījās par vērtīgām balvām no ģenerālsponsora Coffee Address, kā arī par labāko stroke balvu golfa pulksteni no Garmin. Turnīra laikā enerģijas devu nodrošināja Vitamin Performance un Protein Performance gardie un veselīgie dzērieni!

 

Dāmu grupā uzvaru, turklāt pārliecinošu, divu dienu kopsummā izcīnīja Kristīne Kriviša-Asare ar kopā 141 Stableford punktu, kurai tieši stabili laba otrās dienas spēle palīdzēja pakāpties no otrās uz pirmo vietu! Kristīne un arī kungu grupu uzvarētāji savā mājas lietošanā ieguva kafijas aparātu uz 8 mēnešiem un 5 kg kafijas, no kā pagatavot gardu rīta dzērienu! Augsto otro vietu izcīnīja Aija Veisa ar kopā 131 punktu, un arī Aija tieši parādīja stabilāku sniegumu otrā dienā, kas ļāva pakāpties  no trešās uz otro vietu. Aija, tāpat kā vīru grupas otrās vietas, ieguva savā mājas lietošanā kafijas aparātu un 5 kg kafiju uz 5 mēnešiem! Izturīgāko dāmu trijnieku noslēdza Gunta Zaķīte, kura gan bija līdere pēc pirmās dienas, bet visticamāk tie Vitamin Performance Protein Performance tika dzerts par maz un tika gūti kopā 124 Stableford punkti. Gunta savā lietošanā ieguva 15 kg kafijas, ar kuru pietiks mundram rītam gada garumā, kā arī sporta ekipējuma papildināšanai – Sportland dāvanu karti!   

 

Kungu grupā ar HCP 16-36 uzvaru izcīnīja divu dienu kopsummā Mārtiņš Zviedris, kurš pēc pirmās dienas bija tikai piektajā vietā, bet otrās dienas sniegums zem sava HCP un kopumā stabilā spēle nodrošināja 147 Stableford punktus! Augsto otro vietu izcīnīja Gundars Vietnieks, kurš piekāpās Mārtiņam tikai dēļ HCP. Arī Gundars pateicoties diviem apļiem, kas tika nospēlēti zem sava HCP pakāpās no astotās vietas pēc pirmās dienas uz otro! Labāko trijnieku noslēdza Arturs Kāršenieks ar kopā gūtiem 145 Stableford punktiem, kurš pakāpās no 7.vietas pēc pirmās dienas uz trešo pateicoties pēdējiem diviem 18 bedrīšu apļiem zem sava HCP. Šajā grupā Kārlis Duļbinskis palika ceturtajā vietā, piekāpjoties Arturam dēļ HCP, bet Kārlim toties tika laimīgā loze bez maksas piedalīties Otepaa golfa maratonā!

 

Stiprāko kungu grupa, kuri spēlēja arī Stableford spēli, bet prātā paturēja, ka par labāko Stroke arī ir vērtīga balva no Garmin, lielākā daļa spēlēja bumbu nenoņemot! Uzvaru izcīnīja Ainārs Zeps ar 143 Stableford punktiem. Ainārs uzvaras runā atzina, ka bija grūti un pēdējās divas bedres nepietika spēka iegūt rezultātu, bet ar otrā un trešā 18 bedrīšu apļa sniegumu zem sava HCP pietika, lai no trešās vietas pakāptos uz pirmo! Augsto otro vietu ar 140 Stableford punktiem izcīnīja Jānis Ciaguns, kurš pēc pirmās dienas snieguma bija vien piektajā vietā. Labāko trijnieku noslēdza Kārlis Strautmanis ar 139 Stableford punktiem, kuram pietrūka tikai viens punktiņš, lai noturētu pirmās dienas otro vietu.

 

Labākā Stroke balva Garmin golfa pulkstenis nonāca Valda Liepiņa rīcībā, jo Valda gūtie 318 sitieni netika pārspēti!

 

Pēc spēles notika arī dažādu vērtīgu balvu izloze starp klātesošiem spēlētājiem, kā arī tuvāko un tālāko sitienu apbalvošana katrā bedērītē sestdienas un svētdienas vērtējumā atsevišķi! Visos apļos bija arī atvērta Hole-in-one iespēja, kur laimīgajam būtu jaudīgs kafijas un tās dzērienu aparāts mājas lietošanai, bet diemžēl tas paliks uz nākamā gada maratonu!

 

Paldies par izlozes balvu nodrošināšanu sakām Coffee Address, Neste, Dobeles Dzirnavnieks, VeloSock, DrinkWithFun, Motosports, Golfshop.lv, Amserv un Otepaa golfa laukumam! Par papildus balvām paldies Sportland un Garmin! Paldies Vitamin Performance un Protein Performance, kā arī Magvit B compex par enerģijas lādiņu divu dienu garumā!

 

Liels paldies visiem turnīra dalībniekiem par izturību un pozitīvu atmosfēru divu dienu garumā!

Paldies turnīra ģenerālsponsoram COFFEE ADDRESS par turnīra atbalstu!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

P.s. Kafijas mīļiem, kuriem gribās arī mājās baudīt gardu kafiju vai gribētos, ka darbā parādās šāds aparāts, jums noderēs informācija, ko skatīt zemāk

Garšīgu kafiju un kvalitatīvu kafijas automātu birojam, kafejnīcai, restorānam un mājai atradīsiet  Coffee Address, www.coffeeaddress.lv+371 62 444 400

 

Coffee Address ir lielākais kafijas uzņēmums Baltijas valstīs, kas piedāvā kafiju birojam un līdzņemšanai. Nozarē jau kopš 1993. gada, un diennaktī tiek servēts vairāk nekā 100 000 tasīšu kafijas. Jau no pašiem darbības sākumiem Coffee Address koncentrējas uz uzņēmumu apkalpošanu, un šobrīd piedāvā plašāko klientu servisa komandu, kas katru no saviem klientiem pazīst personīgi. Vairāk par mums lasi šeit: coffeeaddress.lv

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta