COFFEE ADDRESS golfa maratons izspēlēts! +FOTO

08. SEP. 2019
#
Aizvadīts trešais gads, kad golfa klubā Reinis norisinājās divu dienu golfa izturības sacensības jeb golfa maratons! Un otro gadu spēlētājus priecē šī turnīra ģenerālsponsors COFFEE ADDRESS! COFFEE ADDRESS arī nu jau otro sezonu ir parūpējies, lai mundruma deva būtu visiem golferiem visos GK Reinis turnīros un maratona labākajiem arī garda kafija baudīšanai mājās no profesionāla kafijas aparāta Jura! Šogad lielā balva – kafijas aparāts Jura tika izspēlēts labākajam Stroke Neto rezultātam!

 

Lai abas dienas būtu vēl izaicinošākas un baudāmākas, par turnīru atspirdzinājumu parūpējās Lielbātas avota ūdens, Vitamin Performance un Protein Performance dzērieni, bet enerģisku dienas sākumu nodrošināja Dobeles Dzirnavnieks gardās brokastis!  

 

Kopā 44 dalībnieki nostaigājot vidēji dienā 25 km 10 stundu laikā iezīmēja kalendārā vēl vienu neaizmirstamu nedēļas nogali!

Maratonā sevi izaicināja 8 daiļā dzimuma pārstāves, kuras arī godam izturēja abas dienas! Vislabāko sniegumu un arī visstabilāko spēli starp visu grupu spēlētājiem uzrādīja Olita Mestere, kura 2 dienu kopsummā ieguva 142 Stableford punktus! Otro labāko sniegumu uzrādīja Kristīne Kriviša-Asare, kura kopā ieguva 128 Stableford punktus un izņemot pirmās dienas otrās 18 bedres, tika iegūti 33 un vairāk punkti katrā spēles 18 bedrīšu aplī! Tikai par diviem punktiem mazāk kā Kristīne ieguva trešās vietas uzvarētāja Gunta Zaķīte, kuras stabilā spēle nodrošināja pacelšanos uz goda pjedestālu ar 126 Stableford punktiem!

 

Kungi startēja divās HCP grupās un starp dalībniekiem ar HCP virs 16 bija vissīvākā cīņa 25 kungu konkurencē! Uzvarētāja noteikšana nebija paredzama līdz pat pēdējai bedrītei, jo abi pirmās un otrās vietas ieguvēji savus labākos sitienus bija pataupījuši spēles pēdējam jeb ceturtajam 18 bedrīšu aplim, kuros tika gūti 50 un vairāk Stableford punkti! Ar 183 Stableford punktiem pirmo vietu izcīnīja Kārlis Ūdris, kurš izspēlēja visus apļus labāk par savu HCP ar gūtu 41 un vairāk punktiem katrā spēles aplī! Augsto otro vietu izcīnīja pirmās dienas līderis Klāvs Mārtiņš Eglītis, kurš piekāpās Kārlim tieši pēdējā spēles aplī, bet tas netraucēja Klāvam iegūt galveno balvu par labāko Stroke Neto rezultātu – Jura kafijas aparātu! Labāko trijnieku noslēdza Uldis Dzenis, kurš ieguva kopā 155 Stableford punktus un nevienu no spēles apļiem nenospēlēja zem sava HCP!

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 15 neskatoties uz grupas nelielo skaita spēlētāju – 11, emocijas sita augstu vilni un pirmajā dienā tika gūti kopumā vairāk rezultātu ap un virs 40 punktiem kā lielākajā HCP grupā! Un pirmā diena noslēdzās blīvi un nākamās dienas katrs sitiens mainīja līderu pozīciju! Divu dienu kopsummā vislabāko sniegumu šajā grupā uzrādīja Kārlis Strautmanis, kurš nospēlēja visus spēlēs apļus labāk par savu HCP 11 ar kopā gūtu 161 Stableford punktu! Pirmās dienas līderis Andrejs Cīrulis izcīnīja godpilno otro vietu ar kopā gūtiem 157 Stableford punktiem, bet pārliecinošu trešo vietu izcīnīja Jānis Ciaguns ar kopā gūtu 151 Stableford punktu, arī demonstrējot teicamu spēli nevienu spēles apli nenospēlējot zemāk par HCP!

 

REZULTĀTI


BILDES

 

Papildus izaicinājumi laukumā pirmajā dienā bija dāmām 4.bedrītē tālākais sitiens, kuru izcīnīja Evita Bādere, bet kungu 3.bedrītes tālākā sitiena autors bija Klāvs Mārtiņš Eglītis! Fināla dienā dalībniekiem bija tālākā sitiena izaicinājums Coffee Address bedrītē, kura ir laukuma grūtākā bedrīte jeb Nr.8 un starp dāmām tālākā sitiena balvu izcīnīja Gunta Zaķīte, bet kungiem Māris Zaķītis!

Papildus suminājām labākā Stroke rezultāta īpašnieku Andreju Cīruli, kurš turnīru izspēlēja ar 308 sitieniem!

Kā maratonā pieņemts, pēc spēles notika dažādu sponsoru balvu izloze starp klāt esošajiem golferiem! Un kā vienu īpašu balvu, ko gribētu uzsvērt, ir Otepaa golfa maratona “brīvbiļetes” ieguvēju Jāni Asari, kurš jau pavisam drīz savu izturību un golfa mīlestību varēs stiprināt Igauņu zemes maratonā!

 

Sirsnīgs paldies visiem spēlētājiem par dalību un izturību un tik aizraujošu divu dienu kopā būšanu!

 

Paldies turnīra ģenerālsponsoram par atbalstu COFFEE ADDRESS golfa maratona rīkošanā un visas sezonas garumā!

 

Milzīgs paldies turnīra atbalstītājiem, kuri priecēja spēlētājus spēles un izlozes laikā – PROTEIN PERFORMANCE un VITAMIN PERFORMANCE dzērieni, avota ūdens LIELBĀTA, DOBELES DZIRNAVNIEKS, AMSERV, VELOSOCK, DRINKWITHFUN, NESTE, GOLFSHOP.LV, SPORTLAND, ISOSTAR un OTEPAA GOLF CLUB!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta