Gada garākā diena aizvadīta godam! +FOTO

21. JŪN. 2018
#
Aizvadītā ceturtdiena bija ne tikai diena, kad 19 pāri izspēlēja pāru spēli, bet diena, kad vairāk kā 40 cilvēki līksmoja, dziedāja, dejoja par godu gada garākai dienai jeb astronomiskās vasaras sākumam! Folkloras speciālisti saka, ka šis ir laiks, kad Saulgriežu enerģētika ļauj dabas procesiem saskaņoties. Zeme saskaņojas ar debesīm, vīrišķais savienojas ar sievišķo. Dzimst jauna pasaule un vecā atdalās! Un ceturtdienas vakarā, tauru skaņām skanot, varējām ļauties saulstāvju īpašajai enerģētikai uguns ratu palaižot!

 

BILDES

 

Paralēli vakara burvības baudīšanai, izspēlējām arī 9 bedrītes Scramble formātā. Un 19 pāru konkurencē vislabāk sinerģija starp īpašo nakti, golfu un spēles partneri izdevās Vērzemnieku ģimenei, kuri guva 25 neto punktus! Augsto otro vietu ieguva Sanda Teihmane ar Aināru Poču, kuri ieguva 27 neto punktus, bet godalgoto trijnieku, kuri tika pie lietderīgiem Jāņu labumu groziem, noslēdza Kalniņu ģimene ar 29 neto punktiem!

 

Liels paldies visiem Saulgriežu svinētājiem par kopā būšanu, līksmošanu un golfošanu! Paldies folkloristiem, dejotājiem un citiem svētku meistariem par labāko senlatviešu tradīciju iedzīvināšanu golfa klubā!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta