Gk Reinis Kluba kauss 2023 izspēlēts!

03. SEP. 2023
#
3.septembra svētdiena bija sporta aktivitātēm piesātināta visās pamalēs! Gaisā virmoja kaislības un rokas svīda pastiprinātāk vērojot mūsu basketbolistus uz lielā ekrāna spēles starplaikos, laukumā skanēja gaviles un atbalsta saucieni Vienības brauciena dalībniekiem un uzmanīgāk sitas bumbas 7.bedrītē, bet mums kaislības bija gana daudz arī spēlējot golfu! Šis bija turnīrs, kurā sarodās labākie kluba golferi, kuri cīnās stroke vērtējumā par kluba čempiona titulu un godu 2023! Bet kā vienmēr, lai atmosfēra būtu jautrāka, izspēlējām arī paralēlo ieskaiti ar Golfshop.lv atbalstu trīs ieskaites grupās! Un, protams, visskaļākās gaviles, dziesmas, skūpstu jūra mūsu gaviļniekam, dienas jubilāram, kluba prezidentam, The One and Only - Valdim Liepiņam! Spēles starplaikos dalībnieki nodevās radošām izklaidēm ar Raivo Sarelainena 360 grādu kameru, atklājot sevī jaunus rakursus! Tik daudz prieka sen nav piedzīvots vienuviet - kas par dieniņu!

 

Pie golfam noderīgām balvām Stroke neto jeb Golfshop.lv vērtējumā starp dāmām tika Līga Kāle, kura ar 68 neto punktiem izcīnīja jau otro sezonas uzvaru no diviem posmiem, kuros piedalījusies! Anda Vaišļa izcīnīja augsto otro vietu, izspēlējot laukumu savā handikapā, bet trešā labākā Baiba Saulāja ar 73 neto punktiem!

 

HCP grupā 19-36 pārliecinošu uzvaru izcīnīja ar savu pirmo spēli pēc pārtraukuma Maksims Ozols-Ozoliņš ar gūtiem 66 neto punktiem! Roberts Kārkliņš ieņēma augsto otro vietu, izspēlējot turnīru savā handikapā, bet viņam piekāpās handikapa dēļ Toms Auškāps, noslēdzot goda pjedestālu ar savu sezonas augstāko ieņemto vietu!

 

Stiprākajā handikapa grupā savu sezonas spēli demonstrēja pirmās vietas ieguvējs Aivis Susejs ar -8 jeb 64 neto punktiem! Valdim Strupčenko arī spēle gāja no rokas un 69 neto punkti! Andrejs Cīrulis noslēdza labāko trijnieku ar 74 neto punktiem!

 

Vislielākā spriedze bija vērojama starp kungu čempionāta dalībniekiem, kuri ik pēc bedres vēroja Gamebook aplikācijā, kā gājis konkurentiem un jāsaka, ka rezultāti bija blīvi un neviens nenospēlēja savas labākās spēles, kas spriedzi uzturēja dzīvu līdz pat pēdējam putam! Un arī noslēdzošais puts neko neizšķīra, jo diviem kungiem ar vienādu rezultātu - 83 sitieniem, bija jādodas uz pārspēli – Andrejs Cīrulis un Raivo Sarelainens devās pūļa pavadīti uz 9.bedrīto, kuras spriedzi izturēja un Par-ā izspēlēja Raivo Sarelainens, iegūstot pirmo reizi šo titulu! Apsveicam!

 

Starp dāmām spriedze bija mazāka, bet bija, un divas tuvākās konkurentes no dažādiem flaitiem tāpat raustīja Gamebook, lai saprastu, cik uzmanīgi jāizspēlē turnīrs un paldies Agitai Lejaskrauklei par azartiņu, bet šī gada titulu saglabāja Līva ar 80 sitieniem.

 

REZULTĀTI

 

Pie noderīgām balvām no Golfshop.lv tika arī Raivo Bišers ar labāko sniegumu 4./13.bedrītē, Jānis Kārkliņš 7./16.bedrītē, Arnis Ļeļs 2./11.bedrītē, čempions Raivo vēl pamanījās paņemt arī 1./10. un 5./14.bedrīti, bet Endijs Bāders aizbrauca mājup vēl balvām bagātāks kā būtu, ja iegūtu vietu, jo parādīja tālākos draivus 8./17., 6./15. un 3./12.bedrītēs! Prieks par vienīgo dāmu, kas starp visiem dalībniekiem izdarīja tuvāko mēģinājumu tikt pie Toyota Corolla Cross Amserv bedrītē- Marika Ģederte!

 

Un uz tik līksmas nots dienu noslēdzām, saskandinot ar Valdi, gavilējot par Latvijas uzvaru pār Brazīliju un suminot čempionus!

 

Paldies visiem par dalību un fantastisku kopā būšanu! Liels paldies Golfshop.lv, personīgi Valdim Liepiņam, par turnīra atbalstu un svētku atmosfēru!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta