GK Reinis Matchplay 2018!

01. JŪN. 2018
#
Jau pēc pāris dienām oficiāli varēsim aizvadīt pirmās spēles biedru starpā un gūt jau pirmos punktus golfa kluba Reinis Matchplay! Šis Matchplay atšķiras ar ierasta formāta turnīru ar to, ka spēles pēc zaudējuma turpinās, jo galvenais ir iegūt pēc iespējas vairāk punktu, ne obligāti tikai uzvaru, bet protams, ja izdodas gan daudz spēles, gan daudz uzvaras – ideāli! Par katru uzvaru – 3 punkti, bet par zaudējumu – 1 punkts! Vairāk spēles-vairāk punktu!

 

Pirms katras spēles katrs dalībnieks iemaksā simbolisku depozītu 5 EUR, kas krāsies līdz pat 23.septembrim, un 29.spetembrī sadalīsies kopējais uzkrājums uz labākajiem 8!  Fināla posmā gaidīsim ikvienu, kurš būs spēlējis kaut vienu atlases spēli, jo dalība finālā un cīņa par 29.septembra balvām – pilnīgi bez maksas!

 

Un lai spēles būtu intriģējošākas un neparedzamākas – spēlētāja HCP TIEK pielietots!

 

Green fee maksa fiksēta 10 EUR par 18 bedrītēm neatkarīgi no dienas tiem spēlētājiem, kuriem nav gada kartes šī turnīra ietvaros!

 

Piedalās gan tikai Reiņa kluba biedri un gada karšu īpašnieki un vēl viens katra biedra un gada karšu īpašnieka draugs, tādēļ, ja kādam no malas liekas, ka gribas piedalīties šajā golfa piedzīvojumā, droši var aktivizēt vai izveidot savu Reiņa biedra statusu līdz pat jūnija beigām!

 

NOLIKUMS

 

Gaidīšu Jūsu jautājumus/pieteikumus vēlams līdz 4.jūnijam, bet ne vēlāk kā līdz 30.jūnijam!  liva@reinatrase.lv vai +371 29348042