GK Reinis un Avoti draudzība stiprināta!

19. JŪN. 2019
#
19.jūnija trešdiena pulcēja 36 spēlētājus, kuri pārstāvēja divus golfa klubus – Reinis un Avoti! 19.jūnijā tikai aizvadīta otrā jeb atbildes spēle, jo pirmais sadraudzības turnīrs notika Gk Avoti, kur Reiņa komanda piedzīvoja piekāpšanos mājiniekiem! Papildus komandas vērtējumam, notika arī individuālā vērtēšana kungu un dāmu ieskaitē.

 

Starp dāmām uzvaru izcīnīja Reiņa komandas pārstāve Ilga Kipļuka ar gūtiem 20 Stableford punktiem, kurai par vienu punktu piekāpās Avotu spēlētāja Paula Matisone, bet trijnieku noslēdza Līva, izspēlējot laukumu savā HCP.

 

Kungu ieskaites grupā konkurence par pirmo vietu bija sīva, un starp 27 dalībniekiem uzvarētāju noteica HCP, jo gan pirmās vietas ieguvējs, Reiņa komandas spēlētājs, Ivo Lakučs, gan Avotu pārstāvis Dans Patriks Dukurs guva 9 bedrīšu spēlē 24 Stableford punktus! Augsto trešo vietu izcīnīja Reiņa komandas spēlētājs Kārlis Strautmanis ar 21 Stableford punktu!

 

Komandas vērtējumam tika ņemti par pamatu 8 labākie katra kluba spēlētāju rezultāti, un gala vērtējums tika ņemts no abu posmu rezultātiem. Neskatoties uz to, ka 19.jūnijā Reiņa klubam bija labāk gājis un reinieši uzrādīja labus rezultātus, kopējā komandas vērtējumā summējot abus sadraudzības posmus, Avotu klubs izvirzījās vadībā par 5 punktiem, un ceļojošais kauss paliek Avotos līdz nākam gadam!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem Reiņa komandas spēlētājiem par sava kluba pārstāvēšanu! Paldies Avotu spēlētājiem par dalību un lielisku trešdienu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta