GK Reinis un Viesturi draudzība stiprināta! +FOTO

07. AUG. 2018
#
Aizvadīts saulains un pozitīvs otrdienas vakars 25 reiniešiem izspēlējot 9 bedrīšu turnīru ar 21 viesturnieku! Aizvadīts tika šīs sezonas otrā spēle ar viesturniekiem, jo tradīcijas turpinot pirmā spēle notiek Viesturu golfa laukumā, bet noslēdzošā golfa klubā Reinis!

 

Pirms ceļojošā kausa mājvietas noskaidrošanas, sumināti tika individuālā vērtējumā 3 labākās dāmas un 3 kungi abu klubu konkurencē.

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Labāko sniegumu starp 14 dāmām uzrādīja Viesturu komandas spēlētāja Kristīne Marksa ar gūtu 21 Stableford punktu. Otro un trešo vietu uz goda pjedestāla aizņēma Reiņa dāmas – Gunta Zaķīte ar 19 Stableford punktiem, bet trešā labākā – Evija Gerharde ar 18 Stableford punktiem.

 

32 kungu konkurencē, lai uzvarētu bija jāizspēlē vairāk kā labu spēli, jo uzvarētājs Uldis Dzenis uzstādīja 25 Stableford punktu latiņu! Arī otrās vietas ieguvējs Andris Priedītis uzrādīja spēcīgu rezultātu – 23 Stableford punktus! Goda pjedestāla augsto trešo vietu noslēdza Gk Reinis spēlētājs Jānis Asaris Sr ar 22 Stableford punktiem.

 

Komandas vērtējumu veido 12 labākie katra kluba spēlētāji un GK Viesturi ieguva 220 punktus komandas vērtējumā, bet reinieši šoreiz sasparojās un savāca 229 punktus kopumā, kas ļaus paturēt mūsu klubā ceļojošo kausu līdz nākamam gadam!

 

Liels paldies Viesturu golfa klubam par ciemošanos! Mīļš paldies visiem reiniešiem, kas piedalījās un aizstāvēja kluba godu godam!