Gk Reinis un Viesturi draudzība stiprināta!

12. SEP. 2020
#
Aizvadītās nedēļas sestdienā 56 GK Reinis un Viesturi biedri izspēlēja 18 bedrītes, lai stiprinātu klubu draudzību un forši pavadītu dienu! Šis bija otrais šīs sezonas turnīrs ar Viesturu klubu un atgādinājumam pēc pirmā sadraudzības turnīra Reiņa klubs piekāpās mājiniekiem par vairāk kā 30 punktu starpību, kas nozīmēja, ka sestdiena tika aizvadīta tikai pozitīvo sajūtu zīmē, un sacensības gars tiks pietaupīts kausa izcīņai 2021!

 

Paralēli komandas ieskaitei, noskaidrojām arī labākos individuālā vērtējumā starp abu klubu kungiem un dāmām 18 bedrīšu spēlē! 23 dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Viesturu komandas spēlētāja Elita Gavele ar 40 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja arī Viesturu spēlētāja Ieva Bela ar 38 Stableford punktiem! Godalgoto trijnieku noslēdza arī Viesturu spēlētāja Aija Orniņa ar 37 Stableford punktiem!

 

Starp 33 kungiem labāko trijniekā iekļuva divi Reiņa komandas pārstāvji, Aināram Ščipčinskim gūstot trešo vietu ar 41 Stableford punktu, kuru apsteidza komandas biedrs Māris Danieks pateicoties zemākam HCP! Pārliecinošu uzvaru šajā grupā izcīnīja ar 44 Stableford punktiem Viesturu komandas spēlētājs Guntis Lācis!

 

REZULTĀTI

 

Tālākā sitiena uzvaras izcīnīja 3./12.bedrītē starp kungiem Ojārs Zouls, bet dāmām – Evita Bādere! 4./13.bedrītē Evitu nevienam neizdevās uzvarēt, bet kungiem šo disciplīnu paņēma Māris Zaķītis!

 

Komandu vērtējumam tika ņemtas par pamatu spēlētāju pirmās 9 bedrītes un Reiņa komandas 12 labākie spēlētāji atnesa savai komandai 223 punktus, bet Viesturu komandas labākie ieguva 225 punktus! Reinieši labās manieres saglabāja un sirsnīgi sveicam Viesturu klubu ar uzvaru!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un draudzības stiprināšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta