GK Viesturi un Reinis draudzība stiprināta!

22. JŪL. 2020
#
22.jūlija trešdienā 34 Reiņa komandas pārstāvji devās uz viesmīlīgo Viesturu golfa laukumu, lai stiprinātu draudzību un pārbaudītu golfa prasmes Viesturos! Viesturnieki bija parūpējušies par vislabāko sagaidīšanu ar sirsnīgu atmosfēru un brīnum gardu galdu un dzirkstošu papildinājumu! Kopumā sadraudzības turnīrs pulcēja 63 spēlētājus, kuri izspēlēja 9 bedrītes Stableford formātā, cīnoties gan par labākajiem rezultātiem individuālā ieskaitē, gan komandas vērtējumā, kuru veidoja 12 labākie katras komandas spēlētāju rezultāti.

 

Individuālā ieskaites vērtējumā starp dāmām savu pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja Viesturu spēlētāja Iveta Kaminska, kurai gan abu klubu sadraudzības turnīros ir līdz šim veicies ar godalgotām vietām! Visas trīs uzvarētāju dāmas izgāja laukumu savā HCP, un dēļ HCP uzvarai piekāpās Viesturu spēlētāja Aija Jurģele! Bet, protams, neslēpts prieks par godpilno trešo vietu, kuru starp 21 dalībnieci izcīnīja mūsu brīnišķīgā Linda Pucēna!

 

42 kungu kuplā konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Einārs Trankalis, kurš guva 26 Stableford punktus , izspēlējot laukumu ar vienu sitienu virs PAR un kuram pēc paša vārdiem beidzot visas bumbiņas lidoja tur, kur iecerēts! Arī otro un trešo vietu izcīnīja viesturnieki – Ainārs Mednis un Arnis Andrianovs ar gūtiem 22 Stableford punktiem!

   

Neskatoties uz to, ka reinieši bija vairākumā un apņēmības pilni labākajām spēlēm, zvaigznes nebija mūsu klubam vēlīgas, un komandas uzvaru atdevām viesturniekiem, kuri paturēs savā mājas klubā ceļojošo kausu ar 31 punkta pārsvaru līdz atbildes turnīram, kurš notiks Gk Reinis!

 

REZULTĀTI

 

Mīļš paldies visiem Reiņa komandas pārstāvjiem par dalību, centību un komandas gara stiprināšanu! Sirsnīgs paldies Viesturu golfa klubam, prezidenta kungam un palīgiem, spēlētājiem un restorānam par šo neaizmirstamo vakaru un dzirkstošo atmosfēru!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta