Golfa balle nolustēta!

12. NOV. 2016
#
12.novembra vakarā GK Reinis spēlētāji satikās vēl vienu reizi pirms ziemas sezonas iestāšanās! Ar viena vakara lustēm tika pabeigta viena sezona un sākta jauna – slēpošanas sezonas pirmā diena!

 

Vakara gaitā Olava un Valda vadībā atskatījāmies uz sasniegumiem 999 Tūrē, kā arī citos GK Reinis organizētos lielākos un mazākos turnīros! Suminājām laukuma izaugsmi kā metros, tā bunkuros, dīķos un PAR-os astoņu gadu griezumā! Kā ierasts sirsnīgi plaudējām un suminājām visbiežākajiem viesiem Reiņa rīkotajos turnīros un tiem, kuriem izdevies iegūt sezonas laikā vislielāko personīgo progresu golfa spēlē!

 

Bez golfa atzinībām un Reiņa Cafe gastronomisko prieku baudīšanas, ballētājiem bija iespēja izmantot foto stūrīti 30-to gadu noskaņās, kā arī aktīvi izkustēties Siguldas brīvmākslinieku muzikālajā pavadījumā!

 

Golfa ballīte nav līdz galam pilnīga, ja tajā nenotiek kādas snag golfa izdarības un šajā gadā izspēlējām tā arī nenotikušo turnīru Sievietes pret Vīriešiem nedaudz nenopietnā formātā, kur pārsvaru guva stiprais dzimums!

 

Paldies visiem noslēguma balles viesiem par vēl vienu tikšanos pirms ziemas pārtraukuma! Paldies visiem spēlētājiem, kuri apmeklēja šajā gadā notikušos turnīrus!

Milzīgs paldies visiem turnīru un bērnu golfa skoliņas atbalstītājiem!  

Paldies Valdim Liepiņam par pozitīvisma devu ik katrā pasākumā!

Paldies Marekam Gaļinovskim par neaizmirstamām bildēm visas sezonas garumā!

 

BILDES

 

PREZENTĀCIJA

 

Tiekamies jau drīz uz kalna iekš Ski&Golf 2017 !