Golfa skolas "Reinis" sezona noslēgusies!

09. SEP. 2020
#
Piektdien 28.augustā aizvadītas noslēdzošās junioru sacensības! Ar svinīgu kliņģera ēšanu atzīmējām bērnu golfa nodarbību noslēgumu šajā sezonā!

 

Sezonas laikā vairāk kā 50 bērnu no Siguldas un Krimuldas divas reizes nedēļā trenera Valda Liepiņa vadībā apguva praktiskas un teorētiskas iemaņas golfa spēlē trīs vecuma un pieredzes grupās, bet vienu reizi nedēļā stiprināja savu fizisko sagatavotību kopā ar treneri Danielu Fogeli.
Mums patiess prieks, ka ar katru gadu bērnu skaits skoliņā pieaug, bet vēl lielāks prieks par tiem jauniešiem, kas golfa nodarbības ar entuziasmu apmeklē jau vairākus gadus pēc kārtas. Gaidīsim šī gada jaunos audzēkņus golfa laukumā arī nākamvasar!

 

Liels paldies Andrim Bergmanim un Velosock par ticību golfa skoliņas projektam un neatsveramu atbalstu nodarbību rīkošanā un nodrošināšanā!

 

Sakām paldies bērniem par enerģiskām nodarbībām un patiesu iesaisti! Paldies vecākiem, ka atbalstiet savu bērnu centienus apgūt šo nebūt ne vienkāršo sporta veidu!

 

Milzīgs paldies treneriem Valdim Liepiņam, Pēterim Rakulam, Danielam Fogelim, Markam Truhinam un Paulam Alviķim par ieguldījumu bērnu sportisko iemaņu attīstībā!

 

Paldies Krimuldas novada domei, personīgi Linardam Kumskim, par transporta nodrošināšanu bērniem no Krimuldas novada!

 

Paldies Golfshop.lv un Flora par turnīru balvu nodrošinājumu!

 

Sirsnīgi sveicam visus mazos golferus un viņu vecākus ar skolas gaitu sākšanos!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta