Golfa skolas Reinis sezona noslēgusies!

05. SEP. 2019
#
Piektdien, 30.augustā, ar 50 Reiņa golfa skolas audzēkņu dalību aizvadītas ceturtās un noslēdzošās junioru sacensības! Ar svinīgu kliņģera ēšanu atzīmējām bērnu golfa nodarbību noslēgumu šajā sezonā!

Sezonas laikā vairāk kā 70 bērnu no Siguldas un Krimuldas divas reizes nedēļā trenera Valda Liepiņa vadībā apguva praktiskas un teorētiskas iemaņas golfa spēlē trīs vecuma un pieredzes grupās. Ar ceturto jeb pirmsskolas vecuma golferu grupiņu darbojās trenera palīdze. Šogad golfa skoliņai pievienojās arī fitnesa treneris, kurš reizi nedēļā bērniem pasniedza vispārējās fiziskās sagatavotības treniņus. Golfa iemaņu stiprināšanai un pārbaudīšanai praksē, bērni regulāri izspēlēja 9 bedrīšu turnīru no pietuvinātām izsitiena vietām atkarībā no vecuma grupas.

 

Ar katru gadu interese par nodarbībām pieaug, un šogad sasniedzām rekordlielu bērnu skaitu skoliņā!

   

Sakām paldies bērniem par enerģiskām nodarbībām un patiesu iesaisti! Paldies vecākiem, ka atbalstiet savu bērnu centienus apgūt šo nebūt ne vienkāršo sporta veidu!

 

Milzīgs paldies trenerim Valdim Liepiņam par ieguldījumu bērnu golfa iemaņu attīstībā! Paldies treneriem - Gintam un Annijai par līdzdalību!

 

Liels paldies Andrim Bergmanim un Velosock par ticību golfa skoliņas projektam un neatsveramu atbalstu nodarbību rīkošanā un nodrošināšanā!

 

Paldies Krimuldas novada domei, personīgi Linardam Kumskim, par transporta nodrošināšanu bērniem no Krimuldas novada!

 

Paldies Mārim Zaķītim un Asaru ģimenei par atbalstu turnīru laikā visas sezonas garumā!

   

Sirsnīgi sveicam visus mazos golferus un viņu vecākus ar skolas gaitu sākšanos!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta