Ieskats notikušajā bankas Citadele Invitational Baltic Client tournament +FOTO

07. SEP. 2018
#
Aizvadītās nedēļas piektdienā golfa klubā Reinis pulcējās vismaz 60 personas, kuru starpā bija gan Citadeles bankas pārstāvji Baltijas līmenī, gan klienti no Latvijas un Lietuvas. Prieks par klientiem no Latvijas, kuri Reinī vēl nebija spēlējuši un iedeva turnīra atmosfērai papildus pozitīvo devu!

 

Lielākā daļa viesu piedalījās 18 bedrīšu turnīrā, kur 44 spēlētāji sacentās 3 ieskaites grupās, 9 tuvāko/tālāko sitienu nominācijās, kā arī Citadeles bedrītes īpašajā izaicinājumā! Viesi – topošie spēlētāji apguva golfa iemaņas Valda Liepiņa vadībā, kā arī piedalījās savā pirmajā golfa izaicinājumā- mini sacensībās!

 

Dāmu ieskaitē labākos sniegumus uzrādīja Iveta Kaminska (40 Stableford punkti), Sandra Berķe (35 Stableford punkti) un Andra Mauriņa (34 Stableford punkti).

 

Kungu ieskaitē ar HCP 18-36 piecpadsmit spēlētāju konkurencē labākos sniegumus uzrādīja Māris Danieks (40 Stableford punkti), Uldis Dzenis (38 Stableford punkti) un Ornets Romanovičs (36 Stableford punkti).

 

Stiprāko kungu grupā uzvaru izcīnīja Svens Dinsdorfs (39 Stableford punkti), Gvido Budreiko (35 Stableford punkti) un Modris Zvirbulis (34 Stableford punkti).

 

REZULTĀTI

 

Paldies bankai Citadele, personīgi Genriham Peršteinam par turnīra rīkošanu un golfa popularizēšanu! Paldies visiem spēlētājiem, kuri piedalījās un padarīja 7.septembra piektdienu par tik pozitīvu un saulainu dienu!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta