Izspēlēts Labdarības turnīrs! +FOTO

27. MAJ. 2018
#
Saulaina svētdiena aizvadīta golfa klubā Reinis 38 golferiem spēlējot golfu ar mērķi atbalstīt jauniešus no bērnunamiem, audžuģimenēm un no trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm ar ik mēneša stipendiju mācībām! Šo labdarības misiju veic Zviedrijas tirdzniecības palāta ar biedrību “Dzīvesprieks”!

 

Daļa spēlētāju vēl bija tikai tapšanas stadijā un svētdienas sauli un golfu baudīja treniņlaukumā ar treneri apgūstot šo aizraujošo sporta veidu! Pārējie mērojās prasmēm 18 bedrīšu pāru turnīrā Scramble formātā! Bet neskatoties uz golfa iemaņu līmeni visus cilvēkus vienoja dalības mērķis - palīdzēt tiem, kas lūdz! 

 

16 pāru konkurencē uzvaru izcīnīja Andris un Ieva Priedīši ar gūtiem 52 neto punktiem un 78 sitieniem spēlē. Augsto otro vietu izcīnīja atpaliekot tikai par vienu punktu Anda un Guntars Vaišļas, kas parādīja, ka ģimenes spēks golfā ir nepārspējams! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Taukačs un Guntars Krols, kuri ieguva spēlē 55 neto punktus ar 83 sitieniem spēlē! 

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Paldies visiem esošiem un topošiem golferiem par dalību Labdarības pasākumā! Paldies Zviedrijas tirdzniecības palātai un biedrībai “Dzīvesprieks” par šī turnīra organizēšanu!