Izspēlēts pēdējais Zaļā treniņturnīra ieskaites posms!

04. OKT. 2018
#
4.oktobrī tika izspēlēts 12.jeb pēdējais Zaļā treniņturnīra posms, ar ko arī noslēdzām visas sezonas garumā notikušos Zaļos ceturtdienu vakarus. Trīs ieskaites grupās dalībniekiem ceturtdien bija vēl viena iespēja iegūt ieskaites rezultātu pirms Zaļā fināla, kurš notiks šo sestdien, 13.oktobrī!

 

Starp dāmām ar HCP 27 un vairāk savu pirmo uzvaru izcīnīja Inese Zuļģe ar 16 Stableford punktiem. Otro vietu ieguva Sintija Pakalne ar 11 Stableford punktiem, bet trijnieku noslēdza Aija Medne ar 9 Stableford punktiem.

 

Kungu grupai ar HCP 27-54 gāja produktīvāk un tika uzrādīti ievērības cienīgi rezultāti! Sandis Pētersīlis izcīnīja uzvaru 9 kungu konkurencē ar 25 Stableford punktiem! Arī teicamu sniegumu demonstrēja otrās vietas ieguvējs Mārtiņš Magdeburgers ar 24 Stableford punktiem. Labāko trijnieku noslēdza Olafs Vītols ar 21 Stableford punktu.

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 26, uzvaru izcīnīja Krišjānis Reķis ar 20 Stableford punktiem. Otrās vietas ieguvējs Ingars Andževs izspēlēja 9 bedrītes savā HCP, bet labāko trijnieku noslēdza Vizma Pūce ar 16 Stableford punktiem.

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Tiekamies sestdien, 13.oktobrī, fināla posmā, kurā izspēlēsim 18 bedrītes!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta