Ķirbīšu turnīrs izspēlēts!

28. OKT. 2018
#
Aizvadītās nedēļas 28.oktobra svētdienā 33 golferi ar 18 bedrīšu turnīru izspēlēja Ķirbīšu turnīru. Turnīrs bija reizē gan sacensības, gan Halovīna dienas tuvošanās atzīmēšana. Neskatoties uz ziemas vēsmām laukumā, golferu noskaņojums bija pacilāts un pozitīvs, par ko parūpējas tie golferi, kuri atsaucās aicinājumam ierasties Halovīnu noskaņās!

 

Starp 8 dāmām, kuras spēlēja Stableford spēli, labāko sniegumu – 40 Stableford punktus, un savu pirmo uzvaru šīs sezonas laikā izcīnīja Dzintra Reke! Arī teicamu sniegumu -37 Stableford punktus ieguva un otro vietu izcīnīja Māra Kalniņa. Bet labāko trijnieku noslēdza Karina Plaude ar savu pirmo izcīnīto godalgoto vietu un 29 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupa bija kuplāka, un 25 spēlētāju sīvā konkurencē uzvaru izcīnīja Ints Pērkons ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ieguva Sandis Pētersīlis ar 39 Stableford punktiem, bet godalgoto trijnieku noslēdza Jānis Asaris Jr ar 37 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Liels paldies visiem, kuri atsaucās Halovīna aicinājumam un iepriecināja ar savu radošo garu!