Līgu un Jāņu kauss 2021 izspēlēts!

27. JŪN. 2021
#
Tradicionālais izturīgāko līgotāju kauss izspēlēts 27.jūnija svētdienā! Bet šajā gadā izturīgākie līgotāji golferi tika noskaidroti ar divu dienu atpūtu pēc svētkiem, lai golfā var mesties kārtīgi atpūtušies un saules spēkus sasmēlušies! Un 27.jūnija svētdiena bija neparasti veiksmīga diena golfa spēlei, jo reti kurš golferis nospēlēja zem sava HCP un liela daļa spēlētāju rādīja ievērības cienīgus sniegumus!

 

Papildus tradicionālam Stableford, azartiskākie dalībnieki arī izspēlēja komer ieskaiti Stroke Neto formātā.

 

Par golfā labākās Līgas titulu 2021 bija sīva cīņa, jo visas goda pjedestāla Līgas ieguva spēlē 44 Stableford punktus, bet HCP noteica uzvaru Ilgai Ķiplukai, otrā labākā -Ilze Skangale, bet trijnieku noslēdza Baiba Saulāja!

 

22 Jāņu konkurencē savu līdz šim labāko sniegumu uzrādīja un ar pārliecinošu atrāvienu uzvaru svinēja Helmuts Žagars ar 55 Stableford punktiem! Ievērības cienīgus sniegumus demonstrēja arī otrās un trešās vietas Jāņi, kuri abi guva 45 Stableford punktus spēlē, attiecīgi Edgars Pētersons izcīnīja otro, bet Guntis Lācis trešo vietu!    

 

Komerc ieskaitē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Edgars Pētersons ar 63 neto punktiem, bet otrs labākais sniegums ar super rezultātu-67 neto punkti izdevās Vizmai Pūcei! Sitienu spēles labāko trijnieku noslēdza Anna Villa, piekāpjoties Vizmai dēļ HCP!

 

REZULTĀTI

 

Paldies līgotājiem par dalību un svinīgu atmosfēru!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta