MAK IT INVITATIONAL 2020 izspēlēts! +FOTO

02. AUG. 2020
#
Augusts burvīgi iesācies golfa klubā Reinis, kur mēneša pirmā svētdiena tika aizvadīta svētku noskaņās, baudot MAK IT golfa svētkus! MAK IT diena pulcēja 56 dalībniekus (t.sk. 5 MAK IT darbiniekus, kas ir apsveicams golferu īpatsvars vienā uzņēmumā), kuriem izaicinājumi bija gan individuālā vērtējumā, gan komandas ieskaitē formātā, kurš nu jau otro reizi tika spēlēts Latvijā! MAK IT ir sociāli atbildīgs uzņēmums, un dienas laikā arī spēlētāji tika aicināti atbalstīt OTZI fonda mērķu sasniegšanu, palīdzot bērniem un jauniešiem attīstīties un augt visās dzīves jomās!

 

Spēles azartu piecu stundu garumā piešķīra komandas formāts “Pressure Ball”, kur vārdiem “spiediens”, “atbildība” un “drebuļi” tika piešķirta jauna nozīme! Katram komandas spēlētājam bija iespēja kļūt par komandas lokomotīvi vai tieši otrādi – par enkuru! 

 

Četrpadsmit komandu vērtējumā, godpilno trešo vietu izcīnīja komanda ar šiem spēcīgajiem spēlētājiem - Māri Gulānu, Jānis Taukaču, Uldi Sangoviču un Mārtiņu Žvīguru! Šo komandu apsteidza tikai dēļ zemāka kopējā komandas HCP Kristaps Krištopans, Indra Eniņa, Valdis Muižnieks un Edgars Brokāns! Bet par pirmo vietu bija visskaļākās gaviles un visrūgtākās asaras, jo tikai ar viena neto punkta pārsvaru uzvaru izcīnīja komanda, kuru veidoja Matīss Kligins, Jānis Kalējs, Uldis Dzenis un Liene Stūraine! Bet uz pārspēli par uzvaru bija jādodas arī komandai, kuru veidoja Ainārs Počs, Modris Zvirbulis, Ričards Derkačs un Inga Muciņa, bet diemžēl tehnisku iemeslu dēļ tas nenotika, un mierinājumam pie viņiem jau ceļo balvas no MAKIT! 

 

KOMANDU REZULTĀTI

 

Tā kā šis komandas formāts ļauj katram no komandas dalībniekiem arī spēlēt pašam savu spēli, tad pie motivējošām balvām no MAK IT tika trīs dāmas ar visvairāk gūtiem Stableford punktiem, un nepārspējama palika Inga Muciņa ar gūtiem 40 punktiem, kurai tikai par vienu sitienu piekāpās Liene Stūraine, bet labāko trijnieku noslēdza Linda Pucēna, izspēlējot turnīru savā HCP. Kungu sacentās divās HCP grupās, un vīri ar HCP 17 – 36 spēlēja handikapa spēli. Handikapa grupā sadalījumu noteica HCP, jo gan uzvarētājs Mārtiņš Žvīgurs, gan otrās vietas ieguvējs Armands Vimba spēlē guva 39 Stableford punktus! Artūrs Arnītis noslēdza šīs grupas labāko trijnieku, turnīru veicot savā HCP. Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 16 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Ivars Grunte, kurš izspēlēja turnīru ar 76 sitieniem un 68 neto punktiem! Augsto otro vietu 31 dalībnieka lielā konkurencē izcīnīja Māris Simanovičs ar gūtiem 70 neto punktiem! Arī šīs grupas labāko trijnieku, lai noslēgtu, 18 bedrītes bija jāizspēlē savā HCP, un tas izdevās Kasparam Freimanim! 

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Papildus visām jau nosauktajām nominācijām, dalībnieki cīnījās arī par labāko tīro sitienu ieskaiti, un šī godpilnā balva pienācās Ivaram Gruntem (76 sitieni), kurš arī neslēpa prieku par Robertu Eihmani, kurš šoreiz startēja ārpus ieskaites ar rezultātu -2 zem laukuma PAR! Otru labāko sitienu rezultātu -77 sitieni- uzrādīja Uldis Sangovičs, bet trešo labāko sniegumu parādīja Indra Eniņa ar 78 sitieniem!    

 

Papildus noskaidrojām arī tuvāko sitienu autorus 5./14.bedrītē un vistuvākās atzīmes no karodziņa PAR3 bedrē uzradīja starp dāmām Aija Veisa, bet kungiem – Kaspars Freimanis! Arī 3./12.bedrīte izaicināja tālsitējus un nepārspēti palika Kristaps Krištopans un Indra Eniņa! 

 

Visas spēles laikā par slāpju veldzēšanu un enerģijas atjaunošanu rūpējās 5.bedrītes izaicinājuma stacija, kur papildus gastronomiskiem priekiem, veicot ziedojumu bija iespējams tikt pie kāda golfa ekipējuma uzsitot bumbiņu uz grīna ar pirmo piegājienu! Jāsaka gan, ka izaicinājuma staciju savāktie ziedojumi gandrīz visi tika novirzīti labdarībai, tāpat kā visu spēlētāju dalības maksas, jo tikai trim spēlētājiem izdevās izpildīt izaicinājuma nosacījumu!

 

Kopā 56 spēlētāji saziedoja OTZI fonda mērķu īstenošanai 2120,00 EUR, kas nodrošinās bērniem un jauniešiem vismaz 7 jaunas pieredzes, iedvesmas, praktisku iemaņu un zināšanu vērtīgus pasākumus! 

 

Liels paldies visiem dalībniekiem par aizraujošu un neaizmirstamu dienu! Sirsnīgs paldies MAK IT komandai un OTZI fondam, personīgi, Arvim Zeilem un Veronikai Kimai-Zeilei par turnīra ideju, atbalstu un rīkošanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta