MAK IT INVITATIONAL 2021 izspēlēts!

26. AUG. 2021
#
Augusta mēnesis Gk Reinis iesākās jau trešo gadu pēc kārtas ar neatkārtojamā uzņēmuma MAK IT radītiem golfa svētkiem, kurš kopā ar fondu OTZI sapulcēja golfa cienītājus no visas Latvijas, lai kopīgiem spēkiem darītu labas lietas un atbalstītu Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju , vienlaicīgi izbaudot neatkārtojamo atmosfēru, kāda valda tikai MAK IT turnīros!

 

Labo darbu turnīrs sapulcēja kopā 56 dalībniekus, kuri spēlēja kā individuālā vērtējumā, tā arī komandu ieskaitē - Pressure Ball jeb “Ceturtā loze”. Tā kā šis bija trešais gads, kad golferiem ir pazīstams Pressure Ball spēles formāts, tad stratēģijas tika kaltas laikus, jo zinot ka katram komandas spēlētājam ir iespēja kļūt par komandas lokomotīvi vai tieši otrādi – par enkuru, neviļus radās atbildība pret cīņu biedriem!

 

14 komandu vērtējumā ar 3 sitienu pārākumu uzvaru izcīnīja komanda, kuras sastāvā bija Modris Zvirbulis, Ričards Derkačs, Ainārs Počs un burvīgā Inga Muciņa, kuri kopīgiem spēkiem un mācoties no pērnā gada turnīra kļūdām, izspēlēja 18 bedrītes ar 57 neto punktiem! Lielisku saspēli demonstrēja otrās vietas ieguvēju komanda ar gūtiem 60 neto punktiem, kuru pārstāvēja Mārtiņš Žvīgurs, Ornets Romanovičs, Genrihs Peršteins un arī šīs komandas vienīgā dāma – Dzintra Reke! Goda pjedestālu noslēdza četri talantīgi golferi– Arvis Zeile, Lauris Mežsargs, Andris Keisels un Jānis Trēgers, kuri guva spēlē 62 neto punktus un vēl aiz sevis atstāja trīs komandas dēļ zemāka kopējā HCP!

 

Individuālā handikapa spēles vērtējumā starp 15 daiļā dzimuma pārstāvēm ar gūtu 41 Stableford punktu uzvaru izcīnīja otro gadu pēc kārtas Inga Muciņa! Augsto otro vietu ar ļoti cienījamu sniegumu – 39 Stableford punktiem – izcīnīja Agnese Grīviņa, bet Baiba Saulāja noslēdza labāko dāmu trijnieku ar gūtiem 38 Stableford punktiem!

 

Kungu vērtējumā ar HCP 17-36 skaistu uzvaras spēli sev sagādāja Ričards Derkačs ar gūtu 41 Stableford punktu. Otrās un trešās vietas ieguvēji – Ornets Romanovičs un Aigars Freimanis abi spēlē guva 39 Stableford punktus, HCP nosakot vietu secību uz pjedestāla.

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 16 bija neierasti kupls skaits dalībnieku, un prieku par uzvaru un aplausu jūru saņēma turnīra patrons Arvis Zeile ar 70 neto punktiem un 4 bērdijiem! Tā kā Arvis vēlējās startēt MAK IT komandas ieskaitē, tad laimīgā loze uz uzvaras balva krita Gundaram Ziemanim, kurš arīdzan spēlē guva 70 neto punktus un aizvadīja savu veiksmīgāko šīs sezonas spēli Reinī! Augsto otro vietu izcīnīja Māris Gulāns ar gūtu 71 neto punktu! Andris Keisels noslēdza goda pjedestālu piekāpjoties Mārim tikai HCP dēļ!

 

REZULTĀTI

KOMANDU REZULTĀTI

 

BILDES

 

Papildus spēles priekam un azartam, labie darbi turpināja notikt, un uz 5./14.bedrītes bija iespēja papildus ziedot neuzsitot ar pirmo sitienu uz grīna, ko vairums spēlētāju arī izpildīja un neveiksmīgs sitiens neriesa bēdu par sniegumu, bet prieku par vēl vienu mazu, bet labu darbiņu Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijai!

 

Šis neatkārtojamais turnīrs, kuru radījuši Arvis Zeile un Veronika Kima-Zeile, ir īpašs gan ar unikālo spēles formātu, gan ar tik daudz spēcīgu golferu pulcēšanu vienuviet, bet galvenokārt ar fantastisku atmosfēru un labiem mērķiem, kur savu artavu ielika ikviens, bet visu divkāršoja ERAB kopiena (https://www.sosbernuciemati.lv/lv/ka-atbalstit/ dubulto-savu-ziedojumu), kura savas iniciatīvas ietvaros spēlētāju ziedoto 2750,00 EUR dubultoja un rezultātā 5500,00 EUR tika novirzīti Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas zīdaiņu vecāku atbalsta programmas “Piedzimstot bērniņam” īstenošanai 2022. gadā!

 

Noslēdzot šo nelielo ieskatu MAK IT golfa svētku dienā, gribās tik citēt Andras Mauriņas tās dienas sajūtu un vēlēt  - Saules mūžu MAK IT un fondam OTZI!

 

Sirsnīgs paldies Arvim Zeilem un Veronikai Kimai – Zeilei par iespēju būt vietai, kur top labie darbi!

 

Paldies visiem dalībniekiem un MAK IT komandai, un fondam OTZI par neaizmirstamu dienu!   

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta