MAKIT INVITATIONAL 2019 izspēlēts! +FOTO

04. AUG. 2019
#
Burvīga 4.augusta svētdiena aizvadīta svētku noskaņās, baudot MAKIT golfa dienu! MAKIT diena pulcēja 57 dalībniekus, kuriem izaicinājumi bija gan individuālā vērtējumā, gan komandas ieskaitē formātā, kurš pirmo reizi Latvijā tika spēlēts! MAKIT ir sociāli atbildīgs uzņēmums, un dienas laikā arī spēlētāji tika aicināti atbalstīt OTZI fondu, kas ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras mērķis ir bērnu un jauniešu attīstības veicināšana, kas tiek īstenota ar visaptverošiem projektiem, apmācībām un individuāliem plāniem, radošām darbnīcām, nometnēm un daudz citām iedvesmojošām aktivitātēm!

 

Jaunu spēles azartu piešķīra vēl nespēlēts komandas formāts “Pressure Ball”, kur vārdiem “spiediens”, “atbildība” un “drebuļi” tika piešķirta jauna nozīme! Katram komandas spēlētājam bija iespēja kļūt par komandas lokomotīvi vai tieši otrādi – par enkuru!

 

Četrpadsmit komandu vērtējumā par pirmo vietu bija sīva cīņa un tikai komandas spēlētāju kopējais HCP palīdzēja sadalīt godalgotas vietas. Labāko komandas stratēģiju un saspēli demonstrēja Jānis Trēgers, Nils Trapāns, Mareks Nemme un Ģirts Dzelde, kuri kopā guva 62 neto punktus! Tieši tikpat punktus guva arī augstās otrās vietas ieguvēji – Arvis Zeile, Lauris Mežsargs, Mārtiņš Riekstiņš un Evija Gerharde! Goda pjedestāla trešo vietu izcīnīja Andris Keisels, Raivo Pede, Gatis Taurenis un Elita Perta, kuriem pietrūka tikai viens punkts līdz uzvarai!

 

KOMANDU REZULTĀTI

 

Tā kā šis komandas formāts ļauj katram no komandas dalībniekiem arī spēlēt pašam savu spēli, tad pie motivējošām balvām no MAKIT tika labākais tīro sitienu autors kungu ieskaitē un dāma Stableford ieskaitē! Ar 74 sitieniem jeb tikai diviem sitieniem virs laukuma PAR uzvaru izcīnīja Stroke vērtējumā Reinis Miljons! Dāmu ieskaitē savu sezonas spēli demonstrēja Aiga Nesaule, kura guva 45 Stableford punktus!

 

INDIVIDUĀLIE REZULTĀTI

 

Papildus izspēlējām arī tuvāko sitienu autorus 9./18.bedrītē un vistuvāk LEXUS UX izdevās nokļūt Beatrisei Krukovai starp dāmām un Mārim Gulānam starp kungiem! Savukārt 3./12.bedrīte izaicināja tālsitējus un nepārspēts palika Artūrs Krukovs, bet starp dāmām Anete Kristīne Nesaule.

 

Visas spēles laikā par slāpju veldzēšanu un enerģijas atjaunošanu rūpējās divas izaicinājuma stacijas, kur papildus gastronomiskiem priekiem, veicot ziedojumu bija iespējams tikt pie kāda golfa ekipējuma izpildot noteiktus nosacījumus – 5./14.bedrītē uzsitot uz grīna un 8./17.bedrītē uz fērveja. Jāsaka gan, ka izaicinājuma staciju savāktie ziedojumi visi tika novirzīti labdarībai, tāpat kā visu spēlētāju dalības maksas, jo nevienam no spēlētājiem neizdevās izpildīt izaicinājuma nosacījumus!

 

FOTO

 

Kopā 56 spēlētāji saziedoja OTZI fonda mērķu īstenošanai 2245 EUR!

 

Liels paldies visiem dalībniekiem par aizraujošu un neaizmirstamu dienu! Sirsnīgs paldies MAKIT un OTZI, personīgi, Arvim un Veronikai Kimai Zeilei par turnīra ideju, atbalstu un rīkošanu!         

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta