Matchplay 2019 izspēlēts!

13. OKT. 2019
#
Aizvadītā nedēļa Matchplay spēlētājiem bija golfa un spriedzes bagāta, jo tika izspēlēti ceturtdaļfināli, pusfināli un lielais fināls, kurā sadalījām visas sezonas laikā uzkrāto balvu fondu! Fināla dienā, 13.oktobrī, paralēli astoņu Matchplay spēlētāju vietu sadalei, izspēlējām arī 18 bedrīšu komercturnīru, kurā piedalījās gan Matchplay-isti, gan citi golfa un rudens sajūtu cienītāji!

 

Pēc spriedzes pilnām izspēlētām astoņpadsmit un dažiem spēlētājiem vairāk kā 18 bedrītēm, pirmo vietu Matchplay 2019 izcīnīja Jānis Asaris! Augsto otro vietu izcīnīja Aivars Veiss, bet trešo Māris Zaķītis! Matchplay ir tas patīkamais formāts, kad apbalvotas tiek arī vietas no 4-8, un ceturto vietu izcīnīja Ingars Andževs! Flaits, kurā cīnījās 4 spēlētāji par vietām no 5-8., piekto vietu izcīnīja Kārlis Strautmanis, sesto – Olavs Legzdiņš, septīto Andrejs Cīrulis pēc pārspēles ar Allanu Parijancu, kurš ieguva astoto vietu!

 

Komercturnīra ieskaitē, kur balvu fonds nebija mazāk motivējošs, uzvaru izcīnīja ar savu labāko sezonas spēli un vienīgais uzlaboja HCP Steven Strange ar gūtiem 68 Neto punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Guntars Zālītis ar gūtiem 73 neto punktiem, bet trešo vietu un papildinājumu savam jau gūtajam Matchplay lomam guva Jānis Asaris ar 73 neto punktiem!   

 

REZULTĀTI

  

Paldies visiem spēlētājiem par dalību svētdien, kā arī par dalību un entuziasmu visas sezonas garumā, spēlējot atlases spēles!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta