Kungi vs Dāmas izspēlēts!

08. NOV. 2020
#
Aizvadītās nedēļas svētdienā tika izspēlētas 18 bedrītes, kurā tika noskaidrots gan stiprākais Lāčplēsis, gan daiļākā Spīdola, kā arī noskaidrojām, kurš dzimums ir veiksmīgāks golfā, ņemot par pamatu astoņus labākos rezultātus.

 

Starp Spīdolām visspožākā izrādījās Vizma Pūce, kura vienīgā savā grupā izspēlēja zem sava HCP ar gūtiem 37 Stableford punktiem! Otrās daiļākās Spīdolas titulu izcīnīja ar 32 Stableford punktiem Ingemāra Jansone, bet Spīdolu trijnieku noslēdza Antra Vaišļa ar 31 Stableford punktu!

 

Starp 18 Lāčplēšiem pārliecinošu golfa spēka dominanci parādīja Juris Cīrulis ar gūtiem 39 Stableford punktiem, kura uzvaru Jura meitiņas jau bija paredzējušas pirms turnīra, un spēles laikā tika radīti apsveikuma zīmējumi! Augsto otro vietu izcīnīja pašmāju Lāčplēsis Steven Strange, laukumu izspēlējot savā HCP. Spēcīgāko trijnieku noslēdza Raimonds Vaišļa ar 35 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Komandu vērtējumā Lāčplēši pārliecinoši parādīja savu spēka pārākumu ar 278 punktiem, kad 8 labākās dāmas guva 243 punktus. Sumināti kungi, lai spēks tikai vairojas!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 10:00 - 19:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta