Noslēguma 999 Tūres posms nosvinēts!

10. OKT. 2020
#
10.oktobra sestdiena Gk Reinis iesākās īpašās sajūtās, jo aizvadījām 999 Tūri 2020 ar noslēdzošo posmu, kā arī atcerējāmies visus turnīru atbalstītājus, kas mūs priecējuši sezonas garumā un turpināja priecēt arī sestdien! Svētku sajūtu un dzirkstošu noti rītam piešķīra dienas gaviļnieki - Andris Bergmanis un Arvis Zeile!

 

Dienas emocijas un notikumus kādi valdīja varēja tikai sajust esot par daļu no pasākuma, bet ja jāmēģina uzrakstīt, tad dienu piepildīja no agra rīta līdz vēlai naktij tikai dalībnieku smiekli, prieki, golfa pārdzīvojumi kā laukumā, tā ūdens šķēršļos, rudenīgajā gaisā virmojot dzirkstošai enerģijai!

 

Turnīrā labākie tika sumināti ierastajās grupās, un starp 18 dāmām uzvaru izcīnīja burvīgā Laura Kalniņa ar 42 Stableford punktiem, kurai arī izdevās izcīnīt labākā Stroke balvu no PING! Augsto otro vietu izcīnīja Dzintra Reke, kura arī turnīrā guva 42 Stableford punktus! Arī trešās vietas ieguvēja Vita Jonaite atpalika no uzvaras tikai par vienu punktu!

 

Starp kungiem ar HCP 19-36 uzvaru izcīnīja Juris Cīrulis ar gūtiem 38 Stableford punktiem! Tikai par vienu punktu mazāk spēlē guva daudzsološais golferis Endijs Bāders, bet labāko trijnieku noslēdza Zaļā turnīra čempions Andrievs Jansons ar 34 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupā, ar kārtējo skaisto un pārliecinošo spēli, uzvaru izcīnīja Kristaps Konrāds ar gūtiem 69 neto punktiem! Viens sitiens pietrūka līdz uzvarai Guntaram Zālītim, bet labāko trijnieku noslēdza Ints Pērkons, izspēlējot turnīru savā HCP. Starp kungiem sumināts labākais Stroke īpašnieks Arvis Zeile ar rezultātu – 80 sitieni, kuram balva no PING!

 

REZULTĀTI

 

Šoreiz papildus motivācija katrā bedrītē dalībniekiem bija dubultā, jo par tuvākiem/tālākiem sniegumiem apbalvojām gan dāmas, gan kungus atsevišķā vērtējumā un balvas sarūpēja katras bedrītes sponsori!

Elektrizētais Matīss Kligins izcēlās 1./10. un 9./18.bedrītē un tika pie lietderīgām balvām no NESTE un AMSERV! 9./18.bedrītē starp dāmām precīzāko sniegumu uzrādīja Aija Veisa! Pie RIPO balvām tika Guntars Imše un Evita Bādere! Citadeles bankas balva aizceļoja Everitai Vegerei un Gutaram Zālītim, kuri bija nepārspējami 4./13.bedrītē! Jāatzīmē, ka diena visbagātīgākā bija tieši Guntaram Zālītim, jo viņu neviens nepārspēja arī 8./17. un 6./17.bedrītēs un gardumu pilns bagāžnieks no Dobeles Dzirnavnieks un dzirkstošs baudījums no Rīgas Ostas Elevatora! Draivera pavēlniece Ieva Masaļska izcīnīja labākos sniegumus 3./12. un 7./16.bedrītēs, un pie apbalvošanā klāt neesošās Ievas ceļo balvas no Compensa un kultūras bāra Sapņi un Kokteiļi! Sigitai Kalniņai, kura turnīrā gan neiekļuva labāko trijniekā, tika bagātīgs mierinājums no NESTE, DOBELES DZIRNAVNIEKS, ALKOUTLET un RĪGAS OSTAS ELEVATORS, jo tālāko sitienu nominācijas tika izcīnītas 1./10., 2./11., 6./15. un 8./17. bedrītēs, atliek vien secināt, ka pie tik nepārspējamiem pirmo sitienu sniegumiem jāpiestrādā pie īsās spēles un uzvara būs garantēta! Gundars Ziemanis palaida garām aplausu vētru par saviem sasniegumiem 2./11., 3./12. un 7./16.bedrītēs, bet balvas noteikti Tevi, Gundar, sasniegs ar Tava golfa līdzinieka, Renāra starpniecību!

 

Pēc sildīšanās pirtiņā un dress code nomaiņas, svinības turpinājām, atskatoties uz sezonā sadarīto, suminot turnīru varoņus un godinot 999 Tūres atbalstītājus un tos sponsorus, bez kuru palīdzības nebūtu iedomāja tik aizraujoša sezona, kāda tā bija!

 

Gribam teikt lielum lielu paldies visiem dalībniekiem par būšanu kopā vēl vienu reizi 999 noskaņās un tik jaudīgas dienas sajūtām!

 

Milzīgs paldies dienas atbalstītājiem – NESTE, ALKOUTLET, SAPŅI un KOKTEIĻI, BANKA CITADELE, RIPO, RĪGAS OSTAS ELEVATORS, COMPENSA, DOBELES DZIRNAVNIEKS, AMSERV un PING!

 

Sirsnīgs paldies ALKOUTLET, personīgi Imantam Rendeniekam, par dzirkstošo vakara baudījumu! Paldies Dzintrai Rekei un Ornetam Romanovičam par ūdens pīpēm!

 

Mīļš paldies par gardo vakara baudījumu EKLĒRNĪCAI RAUNAS DĀRZS, personīgi Andrievam Jansonam!  

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta