Pirmais Aldaris Tūres 2017 pirmais posms izspēlēts!

14. MAJ. 2017
#
Saulaina svētdiena aizvadīta ar pirmo Aldaris Tūres posmu, kurā 35 spēlētāji mērojās prasmēm par lietderīgām un atspirdzinošām balvām no Aldaris!

 

Saulaino svētdienu padarīja vēl saulaināku prieks par Andreja Cīruļa Hole-in-one 9.bedrītē! Hole-in-one auto C-HR gan palika golfa klubā Reinis, jo izspēle notiek tikai 999 Tūres ietvaros.

 

Starp dāmām labu spēli nodemonstrēja Iveta Lopatko, kura ieguva 42 Stableford punktus un pirmo vietu! Augsto otro vietu starp 12 dāmām ieguva Kristīne Kriviša-Asare ar 39 Stableford punktiem. Godalgoto trijnieku noslēdza Vizma Pūce ar 35 Stableford punktiem.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19 un vairāk visi trīs godalgotu vietu ieguvēji izspēlēja laukumu zem sava HCP, bet vislabāk šodien un šajā sezonā gāja Robertam Ruikam, kurš ieguva 46 Stableford punktus! Ar 44 Stableford punktiem otro vietu izcīnīja Andris Rībens, bet trešo – Raivo Raudzeps ar 41 Stableford punktu.

 

Stiprāko kungu grupā uzvaru guva Stefans Sprūžs ar 40 Stableford punktiem, kuram arī pērnā gada Aldaris Tūre bija ļoti veiksmīga! Hole-in-one īpašnieks arī demonstrēja labu spēli ne tikai 9.bedrītē, bet visā spēlē kopumā, iegūstot 38 Stableford punktus un godpilno otro vietu! Labāko trijnieku noslēdza Andris Bergmanis ar 37 Stableford punktiem.

 

Nākošais Aldaris Tūres posms būs 2.jūlijā. Kopā sezonas laikā izspēlēsim četrus Aldaris Tūres posmus, no kuriem divi labākie ies kopējā ieskaitē ar fināla turnīru, kurš notiks 30.septembrī, kur noskaidrosim trīs laimīgos golferus, kuri spēlēs 2018.gadā GK Reinis bez maksas!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem golfa un Aldaris dzērienu cienītājiem par dalību un pozitīvu nedēļas izskaņu! Paldies AS Aldaris par turnīra atbalstu!