Pirmais Golfa Maratons izspēlēts!

13. AUG. 2017
#
Aizvadītās brīvdienas 22 spēlētāji pavadīja golfa klubā Reinis, piedaloties vēl nebijušā golfa pasākumā – divu dienu MARATONA izaicinājumā! Pirmā diena pārbaudīja spēlētāju izturību vasaras karstākajā dienā, kad tika izspēlētas pirmās 36 bedrītes. Neskatoties uz apgrūtinošiem laika apstākļiem, daudzi spēlētāji uzrādīja labus spēles rezultātus! Intriga labāko un izturīgāko spēlētāju noteikšanai saglabājās līdz fināla dienas pēdējai bedrītei, jo rezultāti bija blīvi visās ieskaites grupās.

 

REZULTĀTI

 

Dāmu ieskaitē divu dienu kopsummā labāko sniegumu uzrādīja Eva Sietiņsone, kura kopā ieguva 124 Stableford punktus. Tikai  četri punkti pietrūka Vizmai Pūcei līdz uzvarai divu dienu summā, bet laba spēle otrajā dienā deva augsto otro vietu. Izturīgāko gk Reinis dāmu trijnieku noslēdza Gunta Zaķīte ar 117 Stableford punktiem, kuras otrās vietas pozīciju pēc pirmās dienas rezultāta izmainīja fināla dienas pēdējais aplis. 

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 pārliecinošu uzvaru izcīnīja pirmā gada spēlētājs Edijs Līcītis ar gūtiem 133 Stableford punktiem, kurš ieguva visvairāk punktu (45) tieši karstākās dienas pēdējā aplī! Stabilu spēli jebkādos laika apstākļos demonstrēja Jānis Unbedahts, kurš pirmo reizi spēlējot gk Reinis PAR 36 laukumu, ieguva divu dienu summā 120 Stableford punktus. Toms Jemeļjanovs ieņēma augsto trešo vietu ar 119 Stableford punktiem, kurš pacēlās uz trijnieku tikai dēļ fināla dienas pēdējā apļa, kurā parādīja visus labākos sitienus un guva 40 Stableford punktus. 

 

Stiprāko kungu ieskaites grupā ar HCP līdz 18 uzvarētāji nebija prognozējami līdz pat pēdējai bedrei. Divu dienu kopsummā Timo Ahvenainen uzrādīja augstāko punktu summu un izcīnīja gk Reinis Maratona čempiona titulu ar 155 Stableford punktiem. Tikai viens punkts pietrūka Andrim Bergmanim līdz uzvarai, kurš ieņēma augsto otro vietu, pateicoties fināla dienas lieliskam spēles rezultātam. Aivars Veiss noslēdza Reiņa maratonistu labāko trijnieku ar 142 Stableford punktiem, kurš uzrādīja vienmērīgi labu spēli abu dienu garumā visu 72 bedrīšu izspēles laiku. 

 

Pirmajā dienā tika izspēlēta arī balva par tuvāko sitienu 9.bedrītē, uz kuru vienīgais pretendēja un izcīnīja Jānis Ciaguns. Tālākā sitiena balva 3.bedrītē tika Mārim Zaķītim. Otrās dienas tuvākais sitiens tika izspēlēts 5.bedrītē, uz kuru vienīgā, kas pretendēja un ieguva bija Vizma Pūce. Tālākais sitiens tika noteikts 6.bedrītē, bet šoreiz ne kā pirmais, bet tālākais otrais izdarītais sitiens, kuru izcīnīja Andris Bergmanis un Kārlis Starutmanis ar vienādu attāluma atzīmi līdz grīnam. 

 

Papildus vēl divu dienu garumā tika krāti bērdiji, un pēc pirmās dienas vienāds bērdiju skaits bija gan Mārim Zaķītis, gan Timo Ahevainen, bet fināla dienā Mārim izdevās iegūt par vienu bērdiju vairāk kā Timo, un izcīnīt šo nomināciju ar 9 bērdijiem!

 

Pēc uzvarētāju noskaidrošanas, visi klātesošie golferi piedalījās izlozē, kur balvas bija sarūpējuši Amserv, Golfshop.lv, VELOSOCK, Dobeles Dzirnavnieks un Drink With Fun!

 

Liels paldies visiem spēlētājiem, kuri sevi izaicināja un piedalījās pirmajā golfa maratonā! Paldies atblastītājiem par turnīra izlozi! 

 

Tiekamies pēc gada 2018.gada Golfa Maratonā!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta