Pirmais Zaļais treniņturnīrs izspēlēts!

11. MAJ. 2017
#
Ar 16 spēlētāju dalību aizvadīts pirmais zaļais ceturtdienas vakars, kur trīs ieskaites grupās spēlētāji guva savus pirmos ieskaites Stableford punktus, kurus turpmāk krāsim visu sezonu!

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 36, uzvaru guva Vizma Pūce, kura ieguva 23 Stableford punktus! Augsto otro vietu ieguva Jānis Jozēns, kuram tā bija pirmā spēle GK Reinis un gūti uzreiz 20 punkti! Ar 19 Stableford punktiem, labāko trijnieku noslēdza Elviss Ozols, kurš šogad ir progresējis no kungu grupas ar HCP 37+ uz apvienoto grupu!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 37-54 pirmo vietu izcīnīja Raivis Uškeniks ar 22 Stableford punktiem. Otro vietu ieguva Jānis Ozols, kuram arī tā bija pirmā spēle Reinī un gūti 16 Stableford punkti. Labāko trijnieku noslēdza Edvīns Meinerts ar 15 Stableford punktiem.

 

Dāmu grupā šoreiz tikai divas daiļā dzimuma pārstāves, kuras savā starpā sadalīja pirmo un otro vietu. Kristīnei Krivišai-Asarei izdevās iegūt 19 Stableford punktus un uzlabot savu HCP! Sintija Pakalne guva 7 punktus turnīrā.

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Tiekamies jau nākam ceturtdien, kad izspēlēsim otro ieskaites posmu!

 

Visus tos, kas vēlas baudīt saulainu svētdienu spēlējot golfu un pacīnīties par Aldaris balvām, gaidīsim uz Aldaris Tūres pirmo posmu 14.maijā!