Reiņa golfa skoliņa noslēgusies! +FOTO

30. AUG. 2017
#
Aizvadītajā trešdienā ar 36 Reiņa golfa skoliņas audzēkņu dalību aizvadītas trešās un noslēdzošās junioru sacensības!

 

Ar svinīgo kliņģera ēšanu arī atzīmējām bērnu golfa nodarbību noslēgumu šajā sezonā! Bērnus sveikt bija ieradušies arī Krimuldas novada domes pārstāvji, pateicoties kuriem arī pirmo reizi skoliņas pastāvēšanas laikā, bērnus no Krimuldas transportēja novada domes norīkotais autobuss.

 

Arī šajās sacensībās bērni startēja no pietuvinātām izsitiena vietām, ņemot vērā vecuma grupas. 5-8 gadu grupā labākos rezultātus uzrādīja Matīss Salmiņš, Elza Monika Kublicka un Artūrs Bergmanis. Lielākajā grupā no 9-12 vecumā labākie sniegumi izdevās Ritvaram Pučeram, Eduardam Ančevskim un Adrianam Masaļskim. Vecākajā grupā no 13-16, kuri startēja no sarkanajām izsitiena vietām, uzvaru izcīnīja Pēteris Kazainis, kuram par vienu sitienu piekāpās Katrīna Zaķīte, bet trešais labākais – Toms Antonovs.

 

BILDES

 

Paldies par balvām bērniem šajās un iepriekšējās sacensībās sakām Golfshop.lv un Sociālo Projektu Atbalsta Fondam "ATMOSFĒRA"

 

Milzīgs paldies Velosock, personīgi Andrim Bergmanim, par neatsveramu atbalstu golfa skoliņas rīkošanā!

 

Paldies treneriem – Valdim Liepiņam un treneriem no Anglijas – Justin un Simon par ieguldījumu bērnu golfa iemaņu attīstībā!

 

Paldies vecākiem, ka atbalstāt savu bērnu centienus apgūt šo nebūt vienkāršo sporta veidu!

 

Sirsnīgi sveicam visus mazos golferus un viņu vecākus ar 1.septembri!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta