Sadraudzības turnīrs Gk Reinis un Ogre izspēlēts!

04. NOV. 2018
#
4.novembra saulainā svētdienā ar 36 spēlētāju dalību izspēlēts vēl viens sadraudzības turnīrs, šoreiz ar Gk Ogre, kurš tradicionāli ir noslēdzošais sadraudzības pasākums! Diena bija gara un izaicinoša, jo tika izspēlētas 27 bedrītes jeb trīs apļi pa 9 bedrītēm, kur katrs aplis bija citā formātā un citā sastāvā, vai kā mēs to nodevējām par modificētu Ryder Cup!

 

Pirmās deviņas bedrītes tika izspēlētas pāru formātā Scramble, kur katras komandas pāris varēja savai komandai atnest punktu, puspunktu vai dot šo pašu pretējai komandai. Pēc pirmām deviņām bedrītēm Reiņa komanda bija vadībā ar 6 punktiem pret 3 Ogres punktiem.

 

Nākamās 9 bedrītes tika izspēlēts Foursome formātā, kurš jau prasīja vairāk atbildības pret savu pārinieku, jo laukumā uz pāri bija vairs tika viena bumba, kura tika pamīšus virzīta uz mērķi. Šis formāts un saspēle reiniešiem padevās sekmīgāk, un tika gūti 6,5 punkti pret Ogres komandas 2,5 punktiem.

 

Noslēdzošās 9 bedrītes tika izspēlētas individuālā Match play formātā, ņemot vērā HCP, kurš bija izšķirošais posms priekš komandas vērtējuma. Arī šajās noslēdzošajās 9 bedrītēs reinieši nepagura un iepriekšējās 18 bedrītēs iegūtā pārliecība par iespējamo uzvaru tika pieauga, un tika gūti papildus 11 punkti pret Ogres 7 punktiem.

 

Kopā 3 x 9 bedres deva Ogres komandai 12,5 punktus, bet Reiņa komandai 23,5, kas rezultējās ar pirmo uzvaru šajā sezonā sadraudzības turnīrā, kā arī pēc divu gadu pārtraukuma Sadraudzības kauss dzīvos Gk Reinis mājās!

 

REZULTĀTI

 

Liels paldies visiem Reiņa un Ogres klubu spēlētājiem par brīnišķīgu, super pozitīvu un sportisku dienu! Paldies Mārim Kurilovičam par sadraudzības tradīciju turpināšanu!