Saulgrieži nosvinēti!

21. JŪN. 2020
#
Gk Reinis 21.jūnijā kuplā skaitā aizvadījām Saulgriežus, kad tiek piedzīvotā gada garākā diena, īsākā nakts un dabas pilnbrieds. Kā folkloristi saka, šis ir enerģētiski spēcīgs laiks, kad varam smelt dabas un Visuma uzkarsēto spēku, tā dziedinot savu ķermeni un garu! Šogad pirmo reizi sajutām dabas enerģijas visas dienas garumā, jo izspēlējam 18 bedrītes 7 stundu garumā. Papildus dabas enerģijas un golfa priekam, spēlētājus priecēja dienas atbalstītājs GRILLHOUSE, kurš dienas garumā deva enerģijas lādiņu ar svaigi grilētiem dārzeņiem, sieriem, gaļiņām un pat augļiem!

 

Starp 34 golfa pāriem 18 bedrīšu Scramble spēlē pirmo trīs vietu sadalījumu noteica pāru HCP, jo visi uzvarētāji guva 51 neto punktus spēlē. Īpaši gribas uzteikt uzvarētājus – Matīsu Kliginu un Jāni Kalēju, kuriem visas dabas un golfa enerģijas bija sastājušās tik jaudīgi, ka 18 bedrītes tika izspēlētas ar -2 sitieniem pret laukumu! Augsto otro vietu ieguva Moru ģimene- Kristaps un Kristīne, kuri demonstrēja pārliecinošu spēli ar ļoti pozitīvu sinerģiju! Labāko Saulgriežu trijnieku noslēdza Dace un Kārlis Bole, kuriem arī spēle padevās no rokas, vienam otru papildinot!

 

REZULTĀTI

 

Sirsnīgs paldies visiem svinētājiem par tik burvīgu kopā būšanu! Liels paldies GRILLHOUSE par gardu dienas baudījumu!

 

Lai Jums visiem īpaši šie svētki, un lai Jums izdodas pabūt ar sevi un sajust dabas enerģijas, smelties gan jaunus spēkus, gan iekšējo mieru..  

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta