Septītā Zaļā ceturtdiena izspēlēta!

23. JŪL. 2020
#
23.jūlija vakarā 28 spēlētāji aizvadīja jau septīto individuālās ieskaites treniņturnīra posmu, izspēlējot 9 bedrītes Stableford formātā!

HCP ieskaites grupā 37-54 fantastisku rezultātu – 28 Stableford punktus – uzrādīja Artūrs Amats! Arī otrās vietas ieguvējs Roman Duiunov izspēlēja savu līdz šim labāko spēli ar gūtiem 24 Stableford punktiem! Labāko trijnieku šajā grupā noslēdza Ingus Paegle, kurš pēc ilgāka pārtraukuma spēja izspēlēt laukumu savā HCP!

HCP grupā 19-36 bija viskuplākā konkurence un uzvaru izcīnīja daudzsološā golfere Liena Laure ar gūtiem 25 Stableford punktiem! Arī otrās vietas ieguvējam Pēterim Kalniņam netraucēja ne pārtraukuma periods golfā, ne lietus, ne pērkona negaiss, un tika gūti 22 Stableford punkti! Godpilno trijnieku noslēdza Viesturs Megnis, kurš spēlē guva 21 Stableford punktu!

Noslēdzošajā ieskaites grupā ar HCP līdz 18 iegūt tik vērienīgus rezultātus kā lielo HCP grupās ir daudz izaicinošāk, un tādēļ milzum liels prieks par uzvarētāju Māri Zaķīti, kurš startēja ar viszemāko HCP, un spēja iegūt 9 bedrītēs 23 Stableford punktus, izspēlējot laukumu ar 35 sitieniem, no kuriem divi piedevām bērdiji! Ar šo spēli Māris arī izvirzās pirmajā vietā kopvērtējumā!

Vienu punktu zem sava HCP izdevās laukumu izspēlēt arī otrās vietas ieguvējam Intam Pērkonam! Godpilno trešo vietu izcīnīja golfa talants Matīss Kligins, kuram pat “trīs ūdeņi un auts” netraucēja iziet laukumu savā HCP!