Zaļā ceturtdiena izspēlēta!

15. JŪL. 2021
#
15.jūlijā izspēlējam jau sesto zaļo ceturtdienas vakaru individuālā formātā, trenējot golfa iemaņas, baudot vienam otru kompāniju un cīnoties par labiem ieskaites rezultātiem kopvērtējumam, kad izspēlēsim nākamās sezonas gada kartes!

 

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja ar 18 bedrīšu cienīgu rezultātu Edgars Miglāns ar gūtiem 26 Stableford punktiem! Apsveicam, Edgar, ar panākumiem un jaunu HCP! Otro vietu ar ievērojamu sniegumu -22 Stableford punktiem izcīnīja Roman Duiunov! Bet otrai vietai tikai HCP dēļ piekāpās Linda Trečaka!

 

HCP grupā 19-36 šīs sezonas pirmo uzvaru svinēja Dāvis Raščevskis ar 25 Stableford punktiem! Super sniegums arī otrās vietas ieguvējam Raivim Uškenikam – 24 punkti! Labāko trijnieku noslēdza jaunais golfa talants Artūrs Zuļģis ar 23 Stableford punktiem!

 

Stiprākajā HCP grupā goda pjedestāls diezgan ierasts un kungi turpina uzlabot HCP un kopvērtējuma pozīcijas – Valdis Strupčenko uzvar ar 23 Stableford punktiem! 21 punkts zemākā HCP īpašniekam šajā grupā Jānim Ciagunam! 19 Stableford punkti Zaļo ceturtdienu čempionam Mārim Daniekam!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta