Draudzība ar Gk Viesturi stiprināta!

02. OKT. 2021
#
Burvīga 2.oktobra sestdiena aizvadīta Gk Reinis, kur vairāk kā 60 spēlētāji no Viesturu un Reiņa klubiem stiprināja draudzību un centās aizvadīt labākās spēlēs, lai aizstāvētu kluba godu! Patiess prieks par tik lielu atsaucību no abu klubu spēlētājiem, un šai ilggadējai tradīcijai un draudzībai ar Viesturiem būs būt!

 

Kā ierasts izspēlējām arī individuālā kungu un dāmu vērtējumā, un starp abu klubu 23 dāmām pārliecinošu uzvaru ar spožu spēli demonstrēja Eva Sietiņsone, kura spēlē guva 40 Stableford punktus un jāpiezīmē, ka priekš Reiņa komandas iedeva vislielāko artavu starp visiem biedriem! Augsto otro vietu izcīnīja vēl viena Reiņa komandas pārstāve Zane Kalniņa, kura izspēlēja turnīru savā HCP! Trešā labākā Viesturu spēlētāja – Gita Eglīte, kura piekāpās Zanei HCP dēļ.

 

Savukārt 39 vīru lielā konkurencē dominanci parādīja Viesturu spēlētājs, ik pa laikam manīts arī Reiņa turnīros, Kaspars Eglītis, ar gūtu 41 Stableford punktu! Pārējās godalgotās vietas sadalīja Reiņa komandas pārstāvji – Steven Strange un Genrihs Peršteins, abi aizvadot izcilas spēles un gūstot 39 Stableford punktus!

 

Komandas vērtējumā beidzot var teikt, ka ledus ir izkustējies un reinieši nopietni sasparojās un parādīja ciemiņiem savas golfa spējas, šo atbildes turnīru uzvarot par 41 punktu, kas izsauca lielas ovācijas un patiesu prieku un ticību, ka mēs varam un varēsim! Bet tā kā abi turnīri – pirmais, kas tika aizvadīts Viesturos un atbildes turnīrs Reinī – tika summēti, tad ar nelielu starpību (18 p.) viesturnieki svinēja uzvaru un gatavo sadraudzības kausam nākamo stāvu priekš sadraudzības stiprināšanas 2022!

 

REZULTĀTI

 

Liels liels paldies visiem par dalību, cīņas sparu un kluba gara stiprināšanu! Paldies Viesturu klubam par enerģisku atmosfēru un tradīciju turpināšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta