Siguldas kauss 2017 izspēlēts!

16. JŪL. 2017
#
16.jūlija svētdienā tika izspēlēts tradicionālais Siguldas kauss! 25 kungi un 9 dāmas izspēlēja 18 bedrītes Stroke neto ieskaitē, lai noskaidrotu, kuru divu spēlētāju mājās veselu gadu atradīsies ceļojošais Siguldas kauss!

 

Deviņu dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Inga Muciņa ar 70 neto punktiem, kurai šī ir otrā Siguldas kausa uzvara kopš 2012.gada! Ingai piekāpās tikai dēļ HCP otrās vietas ieguvēja Rudīte Lejiņa, kurai šis bija pirmais turnīrs gk Reinis! Labāko dāmu trijnieku noslēdza Ingrīda Smalkā ar 74 neto punktiem.

 

Kungu ieskaites grupā uzvarētāju nebija viegli noteikt. Lai gan pēc iegūtajiem neto punktiem uzvaru izcīnīja zēns no Krievijas Nikolajs Aleksejevs ar 57 neto punktiem, Siguldas ceļojošais kauss, pēc karstām diskusijām un vienprātīga spēlētāju balsojuma, aizceļoja uz Siguldieša Māra Zaķīša mājām, kurš spēlē guva 65 neto punktus. Godpilno trešo vietu ieguva Andrejs Cīrulis arī ar 65 neto punktiem. 

 

REZULTĀTI

 

Informējam, ka nākamgad Siguldas kausa izcīņas nolikumā ieviesīsim vairāk nosacījumus, lai izvairītos nākotnē no ceļojošo kausu “neatceļošanas atpakaļ” iespējas.

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Paldies Siguldas novada domei par turnīra atbalstu! 

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta