SKI & GOLF 2018 čempioni noskaidroti!

22. APR. 2018
#
Aizvadīta pirmā šīs sezonas golfa svētdiena, kura pārbaudīja 44 dalībnieku golfa prasmes pēc ziemas atpūtas! Ar 18 bedrīšu izspēli Stroke Neto formātā noskaidrojām gan vējainās svētdienas labākos golferus, gan kopvērtējuma labākos slēpotājus-golferus!

 

Labākie golfa disciplīnā starp junioriem bija Nils (58 neto punkti), Andris  (70 neto punkti) un Eva (81 neto punkts)

 

Kungu ieskaitē viss goda pjedestāls ieguva vienādu neto punktu skaitu – 73 neto punktus, un HCP sadalīja vīrus sekojoši – Andrejs (1.vieta), Vadims (2.vieta) un Mārtiņš (3.vieta)

 

Dāmu ieskaitē Anita vienīgā laukumu izgāja savā HCP un ieguva 1.vietu, aiz sevis atstājot Andru (74 neto) un Sigitu (78 neto)

 

GOLFA POSMA REZULTĀTI

 

Bet lielākais šīs dienas izaicinājums, protams, bija noskaidrot, kuri ir šī gada labākie ne tikai golfā, bet gan apvienojumā slēpošanai/dēļošanai un golfam.

Kopvērtējumā dāmām pie SKI&GOLF čempiones titula tika Sigita, kura kopā guva 157 punktus (slēpošanas punkti+golfa spēles stroke neto punkti). Tikai divi punkti pietrūka līdz uzvarai daudzkārtējai čempionei Vizmai, kura izcīnīja otro vietu kopvērtējumā. Labāko dāmu slēpotāju/golferu nomināciju noslēdza Iveta ar gūtiem 188 punktiem.

 

Kungu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Andris ar 144 punktiem, kurš vēl pirms spēles un pēc slēpošanas atradās tikai 6 vietā. Augsto otro vietu kopvērtējumā ieguva Renārs ar 149 punktiem, kurš pakāpās no 9.vietas pēc slēpošanas disciplīnas. Labāko trijnieku noslēdza Alnis, kurš piekāpās otrai vietai tikai par vienu punktu jeb vienu sitienu un aizceļoja uz labāko trijnieku no 10.vietas pēc slēpošanas!

 

Starp junioriem uzvaru izcīnīja Nils (133  punkti), aiz sevis atstājot Evu un Andri!

 

Liels paldies visiem slēpotājiem un golferiem par dalību un par atkal satikšanās prieku!

 

Tiekamies jau šajā ceturtdienā, 1.Zaļā treniņturnīra posmā! Bet svētdien, pirmais 999 Tūres posms – NESTE!