SKI & GOLF 2019 izspēlēts! +FOTO

22. APR. 2019
#
Otrās Lieldienas Gk Reinis nosvinētas noslēdzot SKI & GOLF 2019! Aizsākām šīs sacensības 3.martā ar slēpošanas disciplīnu un finišējām ar 18 bedrīšu Stroke Neto spēli, kurās iegūtie punkti summējās trīs ieskaites grupās! Papildus kopvērtējuma rezultātiem, noteicām arī golfa ieskaites labākos trīs ieskaites grupās – kungu, dāmu un junioru!

 

Golfa ieskaitē labākos sniegumus junioru grupā uzrādīja Kārlis Rūdolfs Mednis ar gūtu 71 neto punktu, Nils Neo Trapāns ieguva otro vietu ar 75 neto punktiem, bet trešo vietu izcīnīja Eva Samanta Trapāne ar 85 neto punktiem.

 

8 dāmu konkurencē labāko sniegumu uzrādīja un būtiski uzlaboja savu HCP Aija Medne ar gūtiem 59 neto punktiem! Otrās vietas ieguvēja Evita Bādere arī demonstrēja teicamu spēles sniegumu, piekāpjoties Aijai tikai par vienu neto punktu! Trešo labāko golfa ieskaites sniegumu demonstrēja Linda Asare-Asarovska ar 77 neto punktiem!

 

Kungu ieskaites grupa bija viskuplāk pārstāvēta, un 33 dalībnieku konkurencē uzvarēja ar ievērības cienīgu rezultātu Jānis Jurkāns, kurš guva 60 neto punktus! Augsto otro vietu ieguva Jānis Asaris Jr, kurš arī uzlaboja savu HCP ar gūtiem 66 neto punktiem. Savā HCP izspēlēja trešās vietas ieguvējs Andris Asars-Asarovksis.

 

Kopvērtējuma ieskaitē, kur golfa ieskaitei nāca klāt 3.martā iegūtie slēpošanas punkti, starp junioriem uzvarēja Kārlis Rūdolfs Mednis (155,22 p), bet otro vietu ieguva Eva Samanta Trapāne (169,24 p)

 

Dāmu kopvērtējuma ieskaitē sacentās piecas dāmas, no kurām SKI&GOLF 2019 uzvarētājas titulu pārliecinoši ieguva Aija Medne (153,59 p), kura pēc lieliskas golfa spēles pakāpās no slēpošanas disciplīnā gūtās 3.vietas uz kopvērtējumā 1.! Sumināta Aija! Sigita Kalniņa noturēja savas otrās vietas pozīcijas gan slēpošanā, gan kopvērtējumā ar gūtiem kopā 168,56 punktiem! Bet Vizma Pūce piekāpās Sigitai kopvērtējumā tikai par vienu punktu, kopvērtējumā gūstot 3.vietu!

 

Starp 17 kungiem, kuri pretendēja uz kopvērtējuma ieskaiti, uzvaru izcīnīja Uldis Dzenis (144,06 p), kurš ļoti sīvā cīņā nosargāja savu slēpošanas disciplīnā gūto līdera pozīciju! Kaspars Eglītis, kurš ieguva slēpošanas disciplīnā otro vietu, arī kopvērtējumā ieguva otro vietu, piekāpjoties Uldim tikai par vienu punktu! Savukārt augsto trešo vietu ieguva Andris Asars-Asarovskis, kuram golfa ieskaite ļāva pakāpties no piektās vietas slēpošanā uz trešo kopvērtējumā ar gūtiem 150,79 punktiem!

 

GOLFA POSMA REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

FOTO

 

Liels paldies visiem spēlētājiem, kuri piedalījās gan ziemā, gan golfa ieskaitē!

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta