• Aktualitātes

 • SKI & GOLF 2020 golfa posms 25.oktobrī!

  Svētdien aicinām uz 18 bedrīšu golfa izspēli Stroke Neto formātā! Turpināsim golferu – slēpotāju tradīciju jau septīto gadu! Gaidīts būs ikviens, bet īpaši aicinām piedalīties visus spēlētājus, kuri ar ziemas sportu ir uz “Tu”, lai pēcāk slēpošanas posmā noskaidrotu, kurš būs šī gada SKI&GOLF čempions!

  Lasīt vairāk
 • Noslēguma 999 Tūres posms nosvinēts!

  10.oktobra sestdiena Gk Reinis iesākās īpašās sajūtās, jo aizvadījām 999 Tūri 2020 ar noslēdzošo posmu, kā arī atcerējāmies visus turnīru atbalstītājus, kas mūs priecējuši sezonas garumā un turpināja priecēt arī sestdien! Svētku sajūtu un dzirkstošu noti rītam piešķīra dienas gaviļnieki - Andris Bergmanis un Arvis Zeile!

  Lasīt vairāk
 • Zaļo ceturtdienu FINĀLS izspēlēts! +FOTO

  4.okotbra svētdiena tika aizvadīta jo īpaši zaļi, jo spēles laukumā, kā varētu spriest pēc nosaukuma, bija ne tikai “jaunie” spēlētāji, bet galvenokārt tie spēlētāji, kuri iemīļojuši ceturtdienu vakarus pavadīt spēlējot golfu azartiskā un pozitīvā gaisotnē! Rezumējot trīs foršākos ceturtdienu vakarus un 4.oktobra 18 bedrīšu spēli, kopā sanāk trīs nākamās sezonas gada kartes! Papildus kopvērtējumam, visi turnīra dalībnieki izspēlēja arī svētdienas spēles ieskaiti trīs HCP grupās!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta