999 Tūre PING kopā GK Reinis kluba kausu izspēlēts! + FOTO

15. AUG. 2021
#
15.augusts sapulcēja golfa klubā Reinis PING cienītājus un Reiņa kluba biedrus, kuri cīnījās gan par vērtīgām balvām no PING, gan par kluba godu un čempiona titulu! Visi dalībnieki trīs ieskaitēs mērojās prasmēs PING jeb 999 Tūres ieskaitē, bet starp kluba kungiem un dāmām tīrā Stroke vērtējumā tika noteikti kluba čempioni! Jāpiezīmē, ka dienas spraigums gaisā bija jūtams visu dienu un dzirdami čuksti pamalēs, kā nu kuram veicās spēles gaitā..

 

Dāmu ieskaitē, kuras spēlēja handikapa spēli 999 ietvaros, uzvaru izcīnīja un pie jaunas un skaistas PING golfa somas tika Zanda Simanoviča ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Laura Kalniņa izcīnīja augsto otro vietu ar -1, bet Sarmīte Cīrule piekāpās Laurai HCP dēļ, ieņemot godpilno trešo vietu.

 

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 divdesmit piecu vīru lielā konkurencē pārliecinošu dominanci parādīja talantīgais golferis Olafs Vītols, kurš guva spēlē 46 Stableford punktus! Teicamu sniegumu parādīja arī otrās vietas ieguvējs Raivo Raudzeps ar gūtu 41 Stableford punktu! Labāko trijnieku šajā grupā noslēdza Juris Vaskāns ar gūtiem 40 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupā cīņa par uzvaru bija ļoti sīva, jo tieši šajā grupā kungi cīnījās kā par labāko Stroke Neto rezultātu, tā par Stroke! Skaistu uzvaru izcīnīja Guntis Gūtmanis, kuram pirmo reizi izdevās iziet laukumu zem 80 sitienu atzīmes (66 neto punkti) un šī noteikti bija tā diena Gk Reinis, kad sasniegt personiskos rekordus! Arvis Didrihsons izcīnīja augsto otro vietu ar ievērības cienīgu rezultātu – 69 neto punktiem, kurš arīdzan turēja Gunti golfa tonusā un neļāva atslābt ceļā uz savu līdz šim labāko sezonas sniegumu! Jaunais un talantīgais golferis Kristaps Konrāds noslēdza labāko trijnieku ar 70 neto punktiem!

 

Kluba goda ieskaitē, kur mazāko HCP īpašnieki īpaši iespringa - kas gāja uz risku, kas atstāja “lielās” nūjas bagāžniekā, spēlējot “pa drošo”, kas nu kuram lika justies drošāk un nomierināt trīcošu roku!

 

Starp kluba kungiem pārliecinošu uzvaru izdevās izcīnīt šarmantajam Guntim Gūtmanim ar 78 sitieniem, kurš ne tikai tiks pie kluba žaketītes, goda plāksnes un čempiona 2021 titula, bet izcīnīja arī otru PING somu viena turnīra ietvaros! Arvim Didrihsonam neizdevās apsteigt Gunti arī Stroke vērtējumā un tika gūta augstā otrā vieta ar 81 sitienu! Dalītās trešās vietas gods tika Mārim Zaķītim un Kristapam Konrādam ar ļoti zolīdu rezultātu – 84 sitieniem!

 

Dāmu kluba ieskaitē karstu emociju nebija mazāk kā kungiem un starp blīviem rezultātiem ar viena sitiena pārākumu kluba čempiones 2021 godu izcīnīja LRTM patronese Aija Veisa ar 87 sitieniem, iegūstot savā īpašumā ne tikai jau pieminēto uzvaras godu, bet arī ekskluzīvu, vien dažos eksemplāros ražotu PING somu! Viens liels sitiens šķīra pērnā gada uzvarētāju Līvu no uzvaras, bet iedeva viennozīmīgi motivācijas devu patrenēties vairāk līdz kluba kausam 2022! Arī Zanda Simanoviča dalīja otro vietu ar Līvu ar 88 sitieniem, kura pēdējās spēlēs ir parādījusi golfa muskuli ne tikai handikapa ieskaitēs, bet arī Stroke! Tā turpināt, Zanda!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Turnīra balvas bija daudz un prieki tika ne tikai uzvarētājiem, jo kā jau PING jeb Latvijā zināms kā Valdis Liepiņš, iepriecināja spēlētājus ar deviņām PING cepurēm, kuras lietus laikā atvaira jebkādus ūdeņus vismaz bedrītes rādiusā, par labākiem sniegumiem katrā bedrītē!

 

Paldies visiem dalībniekiem un kluba biedriem par dalību un tradīciju veidošanu! Neizmērojams paldies mūsu kluba prezidentam, 999 Tūres atbalstītājam un vienkārši harizmātiskai personībai Valdim Liepiņam par dienas atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta