999 Tūres RIPO posms izspēlēts!

08. AUG. 2021
#
8.augusta svētdiena šoreiz aizvadīta neierastāk, jo Tūres atbalstītājs RIPO bija parūpējies gan par balvām četrās ieskaites grupās, gan tālākajiem rezultatīvajiem RIPO-jieniem visās bedrītēs! Šis bija otrais gads, kad tiek rīkota 999 Tūre sadarbībā ar Latvijas atpazīstamo uzņēmumu RIPO, kura atpazīstamība un labā reputācija vairojas pa visu pasauli!

 

15 dāmu lielā konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Baiba Saulāja ar 46 Stableford punktiem, kura parāda savu spēles dominanci jau otro 999 Tūres posmu pēc kārtas! Ievērības cienīgu rezultātu uzrādīja arī talantīgā golfere un biežā pjedestāla viešņa Laura Kalniņa ar gūtiem 42 Stableford punktiem! Savukārt lai iekļūtu labāko trijniekā vajadzēja nospēlēt ar vienu sitienu labāk kā HCP noteiktu, un tas izdevās Sarmītei Cīrulei!

 

26 kungu kuplajā konkurencē ar HCP 19-36, lai uzvarētu vajadzēja ne tikai super labi nospēlēt ar super gariem rezultatīviem Ripo-jieniem, bet arī kādu veiksmes devu, jo visi pirmo trīs vietu ieguvēji spēlē guva 45 Stableford punktus! Un kā jau 999 Tūrēs pieņemts, HCP palīdz sarindot labākos no labākajiem, kas šoreiz uzvaras priekus noteica Andrievam Jansonam! Otrās vietas prieki tika Mārim Vēverim, bet Jānim Vilemsonam noteikti bija gandarījums par pirmo turnīru Reinī un uzreiz uz goda pjedestāla!

 

Stiprāko kungu grupā skaistu uzvaru sev izcīnīja un pie vērtīgām RIPO balvām tika Jānis Asaris ar 69 neto punktiem! Viens sitiens no uzvaras šķīra Andri Bergmani un Kārli Strautmani, kuri izspēlēja ievērības cienīgas spēles ar vienu no zemākajiem HCP šajā grupā!

 

REZULTĀTI

 

Garāko RIPO-jienu ieskaitē rezultāti bija ar plašu spektru un pieļauju, ka daudzi spēlētāji pirms puterēšanas piedomāja vairāk kā ierasts, un bija bedres, kur lai tiktu pie balvas pietika ar 4,96 m trāpīgu putu, bet bija arī 15 m rezultatīvs RIPO-jiens!

 

Paldies visiem par dalību un jautru kopā būšanu! Sirsnīgs paldies RIPO dienas atbalstu, personīgi, Agnim Vītolam!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta