Turnīru sezona atklāta GK Reinis!

14. APR. 2019
#
Aizvadīta pirmā turnīru svētdiena, kurā sapulcējas 41 spēlētājs, kuri baudīja GK Reinis atmosfēru un viens otra kompāniju golfa noskaņās, izspēlējot 18 bedrītes! Turnīrs tika izspēlēts PAR35 laukuma versijā trīs ieskaites grupās.

 

Starp 8 dāmām labāko pirmā GK Reinis turnīra sniegumu uzrādīja Daiga Puisīte ar gūtu 31 Stableford punktu. Augsto otro vietu ieguva Dzintra Reke, kura piekāpās Daigai tikai dēļ HCP. Labāko dāmu trijnieku noslēdza Anda Vaišļa ar gūtiem 29 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-54 bija viskuplākā konkurence un starp 26 dalībniekiem pirmo vietu izcīnīja un vienīgais no visiem turnīra dalībniekiem savā HCP nospēlēja Klāvs Mārtiņš Eglītis. Augsto otro vietu izcīnīja Armands Vimba ar 34 Stableford punktiem, bet par vienu punktu mazāk ieguva trešās vietas ieguvējs Artis Bārtulis.

 

Stiprāko kungu ieskaites grupā labāko sniegumu uzrādīja Jānis Ciaguns ar gūtiem 33 Stableford punktiem, kuram piekāpās tikai dēļ HCP otrās vietas ieguvējs Olavs Legzdiņš, bet labāko trijnieku noslēdza Andris Rodze ar 32 Stbaleford punktiem!  

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Ar prieku un nepacietību gaidīsim Jūs jau šīs nedēļas turnīrā, kā arī pārējos turnīros, kas priecēs un izaicinās mūs visas vasaras garumā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta