Zaļā ceturtdiena izspēlēta!

02. JŪL. 2020
#
2.jūlijā aizvadīta piektā ceturtdiena, kad trīs ieskaites grupās individuālā formātā, izspēlējot 9 bedrītes tika gūts prieks gan par spēli, gan, iespējams, tika gūts viens no trim labākajiem ceturtdienu rezultātiem, kuriem summējoties ar fināla turnīru var pretendēt uz nākamās sezonas gada kartēm!

 

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja igauņu jaunais spēlētājs Martin Torv, kurš guva 9 bedrītēs 29 Stableford punktus! Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan Jānis Legzdiņš, gan Baiba Saulāja uzlaboja savu HCP ar gūtiem 19 Stableford punktiem!

 

HCP grupā 19-36 uzvaru izcīnīja un savu līdz šim labāko spēli GK Reinis demonstrēja Rolands Birziņš ar gūtiem 27 Stableford punktiem! Arī golfa skoliņas Reinis audzēknis Ņikita Morozs teicami spēlēja un guva 23 Stableford punktus! Labāko trijnieku noslēdza šajā grupā Edvīns Meinerts ar 22 Stableford punktiem!

 

HCP grupā līdz 18 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Māris Danieks, kuram spēle gāja no rokas un tika gūti 23 Stableford punkti! Savā HCP izspēlēja otrās vietas ieguvēja Vizma Pūce, bet labāko trijnieku noslēdza Steven Strange ar 17 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta