Zaļā ceturtdiena izspēlēta!

01. JŪL. 2021
#
Saulains 1.jūlija ceturtdienas vakars aizvadīts, izspēlējot piekto individuālās ieskaites treniņturnīra posmu! Trīs HCP grupās spēlētāji sacentās golfa prasmēs un turpināja pārsteigt sevi un pārējos biedrus ar labiem un vēl labākiem rezultātiem!

 

HCP grupā 37-54 puse no dalībniekiem uzlaboja savu HCP, bet lai uzvarētu bija vajadzīgs galvu reibinošs score – 29 Stableford punkti, kurus sastrādāja Vilnis Saulājs! Ari otrās vietas ieguvējam Mārtiņam Saulim bija teicama spēle un gūti 27 Stableford punkti! Jaunā golfa zvaigzne Roberts Kārkliņš noslēdza labāko trijnieku ar 25 Stableford punktiem!

 

HCP grupā 19-36 pārliecinošu uzvaru izcīnīja apburošā Inese Zuļģe ar 26 Stableford punktiem! Arī otrās vietas ieguvējam Andrievam Jansonam spēle gāja no rokas un tika gūti 23 Stableford punkti! Labāko trijnieku noslēdza vēl viens Zuļģu ģimenes loceklis Artūrs ar gūtiem 22 Stableford punktiem!  

 

Stiprākajā HCP grupā tik kosmiski rezultāti ir daudz grūtāk sasniedzmi, bet tas neatturēja Jāni Ciagunu uzvarēt ar 21 Stableford punktu, startējot šajā grupā ar zemāko HCP! Viens sitiens līdz uzvarai šķīra Dāvi Volksonu, bet regulārais zaļo ceturtdienu čempions Māris Danieks noslēdza trijnieku ar 16 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par foršu ceturtdienas izskaņu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta