Zaļā treniņturnīra 10.posms izspēlēts!

29. AUG. 2019
#
29.augusta vasarīgas ceturtdienas izskaņā izspēlēts priekšpēdējais Zaļā treniņturnīra individuālās ieskaites posms! Dalībnieki trīs ieskaites grupās cīnījās par, iespējams, vienu no trim nepieciešamajiem ieskaites rezultātiem pirms Lielā fināla!

 

Dāmu grupā ar HCP 27-54 uzvaru izcīnīja Ilga Kipļuka, kura 9 bedrīšu spēlē 20 Stableford punktus! Savā HCP laukumu izspēlēja otrās vietas ieguvēja Inga Lukašēviča, bet trešo vietu ieguva Dace Bole ar 11 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 trīspadsmit dalībnieku konkurencē uzvaru izcīnīja Artur Taliharm no Igaunijas ar gūtiem 25 Stableford punktiem! Arī otrās vietas ieguvējs Lauris Rimaševskis demonstrēja lielisku sniegumu ar gūtiem 23 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Viesturs Megnis ar gūtu 21 Stableford punktu!

 

Apvienotajā kungu un dāmu ieskaites grupā ar HCP līdz 26 uzvaru izcīnīja un HCP uzlaboja Allans Parijancs ar gūtiem 20 Stableford punktiem! Savā HCP laukumu izspēlēja otrās vietas ieguvējs Juris Grazdiņš, bet viens punkts līdz otrai vietai pietrūka Kristapam Dzenim!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies spēlētājiem par dalību un kopā būšanu!

 

Ps. Sakarā ar tehniskas dabas kļūdu, spēlētājiem ir noticis punktu pārrēķins un Viesturam Megnim ir mainījusies ieņemamā vieta! Viestur, Tava balva atradīsies administrācijā! Atvainojamies par sagādātām neērtībām!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta