Zaļā treniņturnīra 1.posms izspēlēts!

25. APR. 2019
#
Aizvadītās nedēļas ceturtdienas vakarā izspēlējam pirmo Zaļo treniņturnīru ieskaites posmu, kurā dalībnieki 3 ieskaites grupās sacentās gan par ceturtdienas ieskaites vērtējumu, gan ieguva jau pirmo ieskaiti no 10, kas vēl būs sezonas laikā. Arī šogad trīs labākie posmu vērtējumi tiks summēti ar fināla turnīra 18 bedrītēs iegūtiem punktiem, kas rezultēsies ar trim gada kartēm 2020.gada sezonai GK Reinis!

 

Dāmu ieskaitē ar HCP 27 un vairāk startēja divas dalībnieces, no kurām pirmo vietu izcīnīja Julia Glukhova 20 Stableford punktiem! Otrā vietā ar 11 Stableford punktiem palika Sintija Pakalne.

 

Kungu ieskaitē ar HCP 27 un vairāk astoņu dalībnieku konkurencē vislabāko sniegumu demonstrēja Sergejs Glukhovs ar gūti 21 Stableford punktu! Savā HCP izspēlēja otrās vietas ieguvējs Viesturs Megnis, bet labāko trijnieku noslēdza Arturs Latišonoks ar gūtiem 17 Stableford punktiem.

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 27, kurā šoreiz startēja tikai kungi, pirmo vietu izcīnīja Guntis Gūtmanis ar gūtu 21 Stableford punktu! Otrās vietas ieguvējs Andris Bergmanis izspēlēja 9 bedrītes savā HCP, bet par vienu punktu otrai vietai piekāpās Nils Trapāns ar 17 Stableford punktiem.       

 

REZULTĀTI

 

Paldies par dalību un kopā būšanu ceturtdienas vakarā! Tiekamies jau šīs nedēļas ceturtdienā – “Atved draugu!” turnīrā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta