Zaļā treniņturnīra 4.posms izspēlēts!

14. JŪN. 2018
#
Aizvadītās nedēļas ceturtdienā izspēlēts ceturtais no vismaz 10 Zaļajiem atlases posmiem! Trīs ieskaites grupās, izspēlējot 9 bedrītes Stableford ieskaitē, 38 dalībnieki mērojās prasmēm, lai iegūtu iespējams vienu no trim labākajiem atlases posmu rezultātiem!

 

Dāmu grupā ar HCP 27 un vairāk šoreiz kuplā – 8 golferu konkurencē – uzvaru izcīnīja Līga Vērzemniece ar gūtiem 22 Stableford punktiem. Otrās un trešās vietas ieguvējas abas ieguva 19 Stableford punktus un šoreiz ne HCP, bet pierakstu kartiņa palīdzēja noteikt, ka otro vietu ieguva Kristiāna Ozola, bet trešo – Ilga Kipļuka.

 

Kungu ieskaitē ar HCP 27 un vairāk 13 spēlētāju konkurencē uzvaru izcīnīja Ingars Andževs ar gūtiem 23 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ar 21 Stableford punktu ieguva Kristaps Dzenis, bet labāko trijnieku noslēdza Valdis Strupčenko ar 20 Stableford pultiem, kuram šī sezona ir golfa panākumiem bagāta!

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 26 pārliecinošu uzvaru izcīnīja ar lielisku rezultātu – 24 Stableford punktiem – Raivis Ziemelis! Augsto otro vietu iegiva Artūrs Zeps ar 20 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku 16 dalībnieku konkurencē noslēdza Andris Muižnieks ar 19 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Tiekamies jau šajā ceturtdienā, kad izspēlēsim Saulgriežu pāru turnīru un ielīgosim Svētkus pēc senlatviešu un golferu tradīcijām!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta