Zaļā treniņturnīra 5.posms izspēlēts!

28. JŪN. 2018
#
Šīs nedēļas karstākās dienas vakaru 21 spēlētājs pavadīja golfa laukumā, izspēlējot 9 bedrītes Stableford formātā. Trīs ieskaites grupās dalībnieki centās iegūt pēc iespējas labāku rezultātu, kurš, iespējams, būs viens no trim nepieciešamajiem atlases posmu ieskaites rezultātiem!

 

Dāmu grupā ar HCP 27-54 startēja vien divas daiļā dzimuma pārstāves un Sigita Kalniņa ar teicamu sniegumu – 20 Stableford punktiem – ieguva pirmo vietu! Ilga Kipļuka attiecīgi otro vietu izcīnīja ar 12 Stableford punktiem.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 cīņa par pirmo vietu bija sīva, jo gan pirmās vietas ieguvējs Jānis Ķeņģis, gan otrās vietas ieguvējs Ints Pērkons ieguva 22 Stableford punktus, bet Jāņa zemākais HCP noteica vietu sadalījumu. Labāko trijnieku noslēdza Edvīns Meinerts arī ar lielisku sniegumu un piekāpjoties tikai par 1 punktu!

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 26 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Steven Strange ar gūtiem 23 Stableford punktiem. Augsto otro vietu ieguva Vizma Pūce ar 19 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Leons Bričko, izspēlējot 9 bedrītes savā HCP.

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Tiekamies jau pēc nedēļas pāru izaicinājuma turnīrā! Bet tos, kas grib sevi izaicināt uz 18 bedrīšu Stableford spēli vēl šonedēļ, Aldaris GO Tūres 2.posmā vēl dažas brīvas vietas! Un arī Aldaris GO tūre ir turnīrs, kur iespējams iegūt nākamās sezonas gada karti!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta