Zaļā treniņturnīra 6.posms izspēlēts!

04. JŪL. 2019
#
Aizvadītās nedēļas ceturtdienā izspēlējām jau sesto Zaļā treniņturnīra ieskaites posmu, kurā dalībnieki izspēlējot 9 bedrīšu turnīru ieguva ieskaites punktus priekš lielā Zaļā fināla, kā arī pavadīja ceturtdienas vakaru pozitīvās noskaņās golfa laukumā! Šis ieskaites posms varētu būt unikāls ar to, ka vien pāris spēlētāji neizpildīja savu HCP, bet lielākā daļa nospēlēja teicamu spēli un daži cilvēki ļoti būtiski uzlaboja HCP!

Dāmu ieskaites grupā ar HCP no 27-54 startēja divas dalībnieces un Ivita Asare ieguva pirmo vietu ar 24 Stableford punktiem! Sintija Pakalne izspēlēja 9 bedrītes ar 11 Stableford punktiem!

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 startēja 16 dalībnieki un uzvaru izcīnīja ar wow rezultātu – 28 Stableford punktiem – Darius Marcinkus! Augsto otro vietu ieguva arī ar neprātīgu rezultātu – 26 Stableford punktiem – Endijs Bāders, bet labāko trijnieku noslēdza, piekāpjoties tikai par vienu punktu otrai vietai Marks Danieks!

Kungu un dāmu apvienotajā grupā ar HCP līdz 26 divpadsmit dalībnieku konkurencē uzvaru izcīnīja Māris Danieks ar 23 Stableford punktiem, kurš ir arī līderis punktos kopvērtējumā! Augsto otro vietu izcīnīja Ints Pērkons ar 22 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Kārlis Strautmanis ar gūtiem 19 Stableford punktiem!