Zaļā treniņturnīra 6.posms izspēlēts!

20. JŪL. 2017
#
Vakardien ar 27 spēlētāju dalību izspēlējām jau sesto no 11 Zaļā treniņturnīra posmiem! Ar katru posmu pietuvojamies finālam, kurš notiks 8.oktobrī! Lai pretendētu uz fināla galveno balvu – gada karti – ir jāiegūst trīs ieskaites posmi! Pēc sešiem izspēlētiem posmiem, rezultāti apvienotā un kungu ieskaites grupās ir blīvi un līderi vēl nav nosakāmi, tā ka iespējas ir visiem!

 

Dāmu ieskaites grupā ar HCP no 37 un vairāk sestajā posmā vislabāk veicās Līgai Vērzemniecei, kura izspēlēja 9 bedrītes savā HCP. Otrajā vietā ierindojās Kristīne-Kriviša Asare ar 13 Stableford punktiem, kura šobrīd ir arī pārliecinošā vadībā kopvērtējuma ieskaitē. Trijnieku noslēdza Sintija Pakalne ar 7 Stableford punktiem. 

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 37-54 uzvaru izcīnīja ar 28 Stableford punktiem Edijs Līcītis, kurš, kā pats atzina, izspēlēja savu līdz šim labāko spēli! Savu pēdējo otro vietu šajā grupā izcīnīja Arturs Latišonoks, jo pēc 26 Stableford punktu iegūšanas un HCP samazināšanas, ir iekļuvis Apvienotajā grupā, kurā šobrīd dala pirmo vietu kopvērtējumā ar Edvīnu Meinertu! Labāko kungu trijnieku noslēdza Mārcis Riba ar 24 Stableford puntkiem. 

 

Kuplākajā kungu un dāmu apvienotajā grupā ar HCP līdz 36 uzvaru izcīnīja Andrejs Cīrulis, startējot ar viszemāko HCP grupā  un izspēlējot laukumu ar 38 sitieniem un 21 Stableford punktu! Augsto otro vietu ieguva Vizma Pūce ar 19 Stableford punktiem, kurai tikai dēļ HCP piekāpās trešās vietas ieguvējs Toms Jemeļjanovs!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Tiekamies jau pēc nedēļas Zaļajā pāru izaicinājuma turnīrā!   

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta